TUF Gaming K7 vs RA05 TUF Gaming K3 vs ROG Strix Flare

Kredi ve banka kartı aynısı zaten fark etmiyor. İnternet alışverişiniz açık mı ona bakın hocam. Eğer internet bankacılığı açık ise harcama limitiniz düşük olabilir bunun içinde bankayı arayıp (param var ama internetten harcama yapamıyorum deyin).
Bende banka kartı ile alışveriş yaptım. Papara'da kullanabilirsiniz.

Ben de banka kartıyla yaptım kredi kartı kullanmıyorum zaten. Kartınız veya bankanızla ilgili sorun olabilir. İlk önlem olarak internet alışverişine açık mı kart buna bakabilirsiniz mobil veya internet bankacılığından.

Geç dönebildim kusura bakmayın. Daha önce de aynı banka kartı ile aynı veya daha üstü tutarlarda alışveriş yapmıştım. Sorun neden kaynaklandı emin değilim. Aslında aynı tutarda alışverişi birden fazla şeyi ayrı ayrı alarak yaptım toplamda o tutarla aynı değere geliyor ama tek seferde 1400 TL harcamadım galiba. Ondan da olmuş olabilir. Banka kartını bir sorgulatayım öyle bir limit var mı yok mu öğreneyim. Cevaplarınız için teşekkürler. Bu arada alışverişi EFT ile hallettim.
Geç dönebildim kusura bakmayın. Daha önce de aynı banka kartı ile aynı veya daha üstü tutarlarda alışveriş yapmıştım. Sorun neden kaynaklandı emin değilim. Aslında aynı tutarda alışverişi birden fazla şeyi ayrı ayrı alarak yaptım toplamda o tutarla aynı değere geliyor ama tek seferde 1400 TL harcamadım galiba. Ondan da olmuş olabilir. Banka kartını bir sorgulatayım öyle bir limit var mı yok mu öğreneyim. Cevaplarınız için teşekkürler. Bu arada alışverişi EFT ile hallettim.

Görselde paylaştığım üzere, internet bankacılığı üzerinden baktığımda banka kartının ATM limiti 5bin, alışveriş limiti ise 30bin olarak görünüyor. Neden hata verdi anlayamadım. Daha önce birçok siteden alışveriş yapmıştım gaming.gen sitesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Neyse bir önemi yok artık. İyi günler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    5,8 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Görselde paylaştığım üzere, internet bankacılığı üzerinden baktığımda banka kartının ATM limiti 5bin, alışveriş limiti ise 30bin olarak görünüyor. Neden hata verdi anlayamadım. Daha önce birçok siteden alışveriş yapmıştım gaming.gen sitesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Neyse bir önemi yok artık. İyi günler.

Banada mail attılar ödemeniz olmamış diye aradım maili ciddiye almayın dediler ödemeniz gerçekleşmiş dediler.

Geri
Yukarı