TUF Gaming K7 vs RA05 TUF Gaming K3 vs ROG Strix Flare

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
ROG Strix Flare vs ASUS TUF Gaming K7 vs Asus RA05 TUF Gaming K3. Bu üç klavyenin arasında fiyat farkı var. Neden? Flare'de ses açıp kapatma fonksiyonları ayrı olması hoşuma gitti ama yine de hangi klavye daha iyidir bilmiyorum. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
TUF K7 salı günü sipariş ettim. Bir kere K3'ü eleyelim. K7 ve Strix Flaren daha alt segment bir klavye. K7 optik mekanik Light Strike üretimi switchler kullanıyor ve 100 milyon ömür veriliyor. Strix flare ise Cherry Mx ve 50 milyon garanti veriyor. Tabii her ikisinde de bunlar aşılabilir. Medya tuşları önemli ise Strix değil ise TUF K7. TUF K7 teknoloji olarak daha üstün Flare'dan. Bunun yanında K7 de suya ve toza dayanıklılık sertifikası var. Flare'ı inceledim sitede öyle bir şey yazmıyor ASUS'un kendi sitesinde.

TUF K7 salı günü sipariş ettim. Bir kere K3'ü eleyelim. K7 ve Strix Flaren daha alt segment bir klavye. K7 optik mekanik Light Strike üretimi switchler kullanıyor ve 100 milyon ömür veriliyor. Strix flare ise Cherry Mx ve 50 milyon garanti veriyor. Tabii her ikisinde de bunlar aşılabilir. Medya tuşları önemli ise Strix değil ise TUF K7. TUF K7 teknoloji olarak daha üstün Flare'dan. Bunun yanında K7 de suya ve toza dayanıklılık sertifikası var. Flare'ı inceledim sitede öyle bir şey yazmıyor ASUS'un kendi sitesinde.

Çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim.
Rica ederim yalnız. ROG serileri TUF serilerinden daha üst segmenttir. Bunu da söyleyeyim üzerimde kalmasın yanlış yönlendirme yapmamak adına. 1399 TL'ye K7 aldım optik mekanik yeni tip switch olduğu için. Düz mekanik anahtar olsaydı K7 ben de ROG alabilirdim K7 yerine.

@NipponChemiConKYCap 'ın detaylı TUF K7 incelemesi var göz atabilrsiniz;

Rica ederim yalnız. ROG serileri TUF serilerinden daha üst segmenttir. Bunu da söyleyeyim üzerimde kalmasın yanlış yönlendirme yapmamak adına. 1399 TL'ye K7 aldım optik mekanik yeni tip switch olduğu için. Düz mekanik anahtar olsaydı K7 ben de ROG alabilirdim K7 yerine.

@NipponChemiConKYCap 'ın detaylı TUF K7 incelemesi var göz atabilrsiniz;

Bende Rog serisinin üstün olduğunu biliyorum ama benim kasamda Tuf serisi olduğu için ve klavye daha iyi olduğu için tercihimi o yönde kullanmak istiyorum.

Bende Rog serisinin üstün olduğunu biliyorum ama benim kasamda Tuf serisi olduğu için ve klavye daha iyi olduğu için tercihimi o yönde kullanmak istiyorum.
Şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın diyeyim o zaman. Zaten memnun olmayan görmedim ve K7’yi de bu forumda önermişlerdi bana. Yoksa 100 lira farkla ROG Scope RX de alabilirdim. K7’nin bilek desteği de çok güzelmiş. Gaming.gen.tr’de indirim var. Şuan en uygun orada. İndirim bitmeden alabilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın diyeyim o zaman. Zaten memnun olmayan görmedim ve k7'yi de bu forumda önermişlerdi bana. Yoksa 100 lira farkla ROG scope RX de alabilirdim. K7'nin bilek desteği de çok güzelmiş. Gaming.gen.tr'de indirim var. Şu an en uygun orada. İndirim bitmeden alabilirsiniz.

Bende ürünü sipariş vermek istedim fakat ödeme seçeneklerinde havale/eft ve kredi kartı seçeneği vardı. Ben banka kartı ile ödeme yapmak istiyordum ve kredi kartı seçeneğine tıklayıp banka kartı bilgilerimi girdim. Ödeme seçenekleri arasında başka bir seçenek yoktu bende kredi kartı yazan bölümün aynı zamanda banka kartı içinde geçerli olduğunu düşünüp sipariş vermek istedim ama hata verdi. Acaba gaming.gen sitesinden banka kartı ile alışveriş yapılamıyor mu? Bir bilgin var mı?

Bende ürünü sipariş vermek istedim fakat ödeme seçeneklerinde havale/eft ve kredi kartı seçeneği vardı. Ben banka kartı ile ödeme yapmak istiyordum ve kredi kartı seçeneğine tıklayıp banka kartı bilgilerimi girdim. Ödeme seçenekleri arasında başka bir seçenek yoktu bende kredi kartı yazan bölümün aynı zamanda banka kartı içinde geçerli olduğunu düşünüp sipariş vermek istedim ama hata verdi. Acaba gaming.gen sitesinden banka kartı ile alışveriş yapılamıyor mu? Bir bilgin var mı?

Kredi ve banka kartı aynısı zaten fark etmiyor. İnternet alışverişiniz açık mı ona bakın hocam. Eğer internet bankacılığı açık ise harcama limitiniz düşük olabilir bunun içinde bankayı arayıp (param var ama internetten harcama yapamıyorum deyin).
Bende banka kartı ile alış veriş yaptım. Paparada kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben de banka kartıyla yaptım kredi kartı kullanmıyorum zaten. Kartınız veya bankanızla ilgili sorun olabilir. İlk önlem olarak internet alışverişine açık mı kart buna bakabilirsiniz mobil veya internet bankacılığından.

Yeni konular

Geri
Yukarı