TUF Gaming VG249Q1R alınır mı?

O konuda haklısınız, ben Donanım Arşivi'nin "pivot olmasını beklerdim" lafına karşılık bunu dediniz sandım.
O donanan Abdullah beyi hiç işin içine katmayalım isterseniz 🗿
Ben de satın alıp ertesi gün iade ettim gerçekten aldığıma pişman eden bir ürün oldu. Sarı renkleri tamamen bozuktu ve aşırı IPS GLOW vardı. Dediğin LG monitör çok öneriliyor AH-IPS olması ve HDR desteği olması alınabilir kılıyor. 1800₺ altında alınması gereken modellerden biri.
Cevabınız için teşekkürler. İade ettikten sonra yerine hangi monitörü aldınız acaba? Bir de bahsi geçen LG monitörün muadili önerebileceğiniz başka monitör var mıdır?

Son düzenleme:
Cevabınız için teşekkürler. İade ettikten sonra yerine hangi monitörü aldınız acaba? Bir de bahsi geçen LG monitörün muadili önerebileceğiniz başka monitör var mıdır?
Sistemimi sattığım için bir monitör satın almadım. Bulduğum 3 monitör vardı birincisi LG, diğerleri ise ViewSonic XG2405 ve AOC 24G2U.

dostum bende iade edeceğim. iade sebebine ne yazmıştın? yardımcı olabilir misin
14 gün geçmediği için yasal cayma hakkımı kullanmak istiyorum şeklinde bir not bıraktım ve ertesi gün iadem onaylandı. Ama bu firmadan firmaya değişir, ben incehesap'tan satın aldım sorun çıkarmadılar.

Arkadaşlar bu monitörü araştıyorum da renkler ve IPS glowdan şikayet edilmiş. Şu an kullanan arkadaşlar nasıl önerir misiniz? Ayrıca Bu model de var kafamda bütçem kısıtlı olduğu için başka marka model gözüme çarpmadı.

Arkadaşlar bu monitörü araştıyorum da renkler ve IPS glowdan şikayet edilmiş. Şu an kullanan arkadaşlar nasıl önerir misiniz? Ayrıca Bu model de var kafamda bütçem kısıtlı olduğu için başka marka model gözüme çarpmadı.
dostum monitörde renk sorunu var. sarı ve kırmızı hatta turuncu renk bile berbat gözüküyor. bunu anlamanız için orta seviye normal monitör lazım veya telefonla karşılaştırma yapın. Yoksa ilk defa kullanacaksan anlayamazsın. ben aldım ve iade ettim.

dostum monitörde renk sorunu var. sarı ve kırmızı hatta turuncu renk bile berbat gözüküyor. bunu anlamanız için orta seviye normal monitör lazım veya telefonla karşılaştırma yapın. Yoksa ilk defa kullanacaksan anlayamazsın. ben aldım ve iade ettim.
Belirttiğim diğer monitör nasıl sizce? Zamlanmadan almak istiyorum.

Geri
Yukarı