TUF Gaming VG249Q1R alınır mı?

Hocam IPS glow bir sorun değil, sadece siyah renkte hafif parlama olur bu da bir sorun olarak görülmemeli sadece miktarı önemli. Sizi rahatsız etmiyorsa bir zararı olmaz, dediğim gibi bir sorun değil her IPS ekranda az ya da çok olur. Üründen memnunsanız iade etmeyin. Ama ille de iade etmek istiyorum diyorsanız kutuyu eksiksiz ve özenli kargolayın o çıkarttığınız etiketleri de yapıştırabilirsiniz, içine cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz bir de not bırakın. 14 gün geçmediyse kabul edilir.

IPS glow çok az hiç rahatsız etmiyor. Tek sıkıntı ışık sızması biraz fazla geldi bana ama gene rahatsız etmiyor iade etmem. Ölü pixel vs çıkmadı memnunum. Yanında mini DP kablosu almıştım laptop için fakat kablo input laga sebep oluyor. Onu iade edeceğim.

Eki Görüntüle 823725
Durum bu kamerada çok daha fazla çıkmış ama gözle bu kadar belli degil. Şuanda bana tek sıkıntı yırtılma oluyor gibi geldi biraz onu çözmeye çalışıyorum.
Hocam bu monitörlerde güç kablosunun monitörün çalışırken çıkması sorun yaratır mı?

Durduk yere ne için yapıyordunuz? :D
benim eski casper monitörde de olmuyordu ama bu başlıktakini aldım takılıyken çıkardım güç kablosunu, sonra ölü piksel çıktı bu tetiklemiş olabilir mi hocam?
Hayır alakası yok. Ölü piksel çoğalabiliyor iade edin.

Durduk yere ne için yapıyordunuz? :D
benim eski casper monitörde de olmuyordu ama bu başlıktakini aldım takılıyken çıkardım güç kablosunu, sonra ölü piksel çıktı bu tetiklemiş olabilir mi hocam?
Sanmam, bence de iade etmenizde fayda var. Ben temizleyecekken veya taşıyacakken direk çekip alıyordum kapatmakla falan uğraşmıyordum. Durduk yere yapmam tabi :D.

Sanmam, bence de iade etmenizde fayda var. Ben temizleyecekken veya taşıyacakken direk çekip alıyordum kapatmakla falan uğraşmıyordum. Durduk yere yapmam tabi :D
Temizlerken PC kapalı bile olsa güç kablosunu çıkarmak gerek değil mi?
8 yıldır Casper monitör kullandığımdan monitör sistemi değişmiş.
Güç için kablo çıkıyor o kabloyu tıpkı laptop şarj aleti oluyorya onun içine takıyorsun şarj aletinin içinde ki jakı da monitöre takıyorsun şaşırdım baya Allah Allah bu şarj aletini neden göndermişler diyordum :D
Ben direk PSU'ya takılan güç kablosu gibi takıp kullancam sanıyorum.
Sanmam, bence de iade etmenizde fayda var. Ben temizleyecekken veya taşıyacakken direk çekip alıyordum kapatmakla falan uğraşmıyordum. Durduk yere yapmam tabi :D.
1467TL bu özellikte veya buna benzer bir şey bulabilir miyim ama iade etsem üstad?

Temizlerken PC kapalı bile olsa güç kablosunu çıkarmak gerek değil mi?
8 yıldır Casper monitör kullandığımdan monitör sistemi değişmiş.
Güç için kablo çıkıyor o kabloyu tıpkı laptop şarj aleti oluyorya onun içine takıyorsun şarj aletinin içinde ki jakı da monitöre takıyorsun şaşırdım baya Allah Allah bu şarj aletini neden göndermişler diyordum :D
Ben direk PSU'ya takılan güç kablosu gibi takıp kullancam sanıyorum.

1467TL bu özellikte veya buna benzer bir şey bulabilir miyim ama iade etsem üstad?
Şuan 1560 liraya AOC 24G2U var. Anlayacağınız indirim her zaman olabiliyor.

Ben ölü piksel mi diye sormuştum diğer konum da
yok ölü piksel değil gibi dediler sen ne düşünüyorsun?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-01-08 at 14.44.45 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-08 at 14.44.45 (1).jpeg
    69,3 KB · Görüntüleme: 83
  • WhatsApp Image 2021-01-08 at 14.43.24.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-08 at 14.43.24.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 89
Bence ölü pixel fakat bir tane var değişim vermezler. Yani ya direk iade edeceksin yenisini alacaksın ya da kullanacaksın.
Monitörden çok memnunum da bu olay canımı sıktı ya 3 adet var farklı bölgeler de eğer ölü pikselse onlar sağ üstte ki daha belirgin onlara göre.
Gidertme yöntemlerini deniyorum belki işe yarar bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı