TUF Gaming VG249QM1A ışık süzmesi

• Konuyu başlatan Masq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 395

Masq

Centipat
Daha fazla  
Yeni monitör aldım. Monitörun markası ASUS TUF Gaming VG249QM1a. Monitörde ışık süzmesi var mı? Sizce iade etmeli miyim? Ona göre iade edeceğim.

Dosya Ekleri

• 23c9ea45-0e87-4602-897d-2fec13973a8e.jpg
    23c9ea45-0e87-4602-897d-2fec13973a8e.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 41
  • c5d7dbbb-267e-4d5c-a744-e04b8b11bb52.jpg
    c5d7dbbb-267e-4d5c-a744-e04b8b11bb52.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 44
Var, fakat çok sorun değil. İadeye gerek yok.

Birinci resimde muhtemelen kamera yüzünden biraz fazla çıkmış, diğer resimde ise normal görünüyor.

Isik sizmasi fotograftan anlasilamaz. Anlasilmasi icin kaliteli bir fotograf makinesi ile cekilmeli. Telefon kameralari, isik sizmasini fotograflayabilecek kadar kaliteli degil.

Gozunle gordugun isik sizmasi, rahatsiz edecek boyutta degilse iade etmene gerek yok. Az varsa kalsin. Cunku yeni gelecek monitorde daha az olacaginin garantisi yok, elindekinden daha kotusu de gelebilir. Isik sizmasi biraz sans isi.
Kesinlikle iade geç ASUS'un monitörler tamamen şans işi.
Isik sizmasi neredeyse her markada ve her modelde sans isi. ASUS'u hedef gostermek anlamsiz.

Isik sizmasi fotograftan anlasilamaz. Anlasilmasi icin kaliteli bir fotograf makinesi ile cekilmeli. Telefon kameralari, isik sizmasini fotograflayabilecek kadar kaliteli degil.

Gozunle gordugun isik sizmasi, rahatsiz edecek boyutta degilse iade etmene gerek yok. Az varsa kalsin. Cunku yeni gelecek monitorde daha az olacaginin garantisi yok, elindekinden daha kotusu de gelebilir. Isik sizmasi biraz sans isi.

Isik sizmasi neredeyse her markada ve her modelde sans isi. ASUS'u hedef gostermek anlamsiz.
Doğru bende denemiştim telefondayken en az 2 katı daha çok gözüküyor.

Bana 4 farklı ASUS modeli geldi hepsinin farklı farklı sorunları vardı en son AOC gönderdiler sıkıntısız hala kullanıyorum. Bende uzun yıllardır diğer parçalarımda dahil olmak üzere ASUS kullandım monitörleri kadar illet ettirmedi.

Geri
Yukarı