TUF GTX 1650S alınır mı?

muhammet12128

Centipat
Arkadaşlar merhaba ben MediaMarkt'tan MSI GTX 1650 Gaming X D6 ekran kartı almıştım. Geçen gün bozuldu, servise verdim servis tamir edilemez değişim / iade onayı verdi. MediaMarkt parayı kartınıza iade etmiyormuş. Hediye çeki veriyormuş galiba biliyorsunuz ekran kartı stokları yok. Sizce ben yenisini mi beklemeliyim yoksa para iadesi isteyip ASUS GeForce TUF-GTX1650S-O4G 4 GB GDDR6 1800MHz ekran kartını mı almalıyım? Sizce ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben MediaMarkt'tan MSI GTX 1650 Gaming X D6 ekran kartı almıştım. Geçen gün bozuldu, servise verdim servis tamir edilemez değişim / iade onayı verdi. MediaMarkt parayı kartınıza iade etmiyormuş. Hediye çeki veriyormuş galiba biliyorsunuz ekran kartı stokları yok. Sizce ben yenisini mi beklemeliyim yoksa para iadesi isteyip ASUS GeForce TUF-GTX1650S-O4G 4 GB GDDR6 1800MHz ekran kartını mı almalıyım? Sizce ne yapmam lazım?
Alınabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2200TL fazla fakat paraya kıyacaksan alabilirsin.

Doğru söylüyorsun ama ekran kartı stokarı yok bir de Online derse falan girmem gerekiyor.

Arkadaşlar bu arada bu ekran kartı ASUS'un yeni ekran kartı değil mi yani soğutmasını değiştirdiği kart.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı