TUF GTX 1650S vs. RX 580 8 GB

AXSENS

Hectopat
Makaleler
1
Elraenn Parva bilgisayarını almak istiyorum. Fakat ASUS TUF GTX 1650 Super mi alsam RX 580 OC 8G mi karar veremedim. Hangisi daha uzun ömürlüdür? Performans olarak RX 580'nin daha performanslı olduğunu biliyorum ve almak istiyorum ama bir süre sonra performansının düşeceğinden, ısınma sorunları çıkaracağından korkuyorum. NVIDIA tarafında öyle sorunlar görmediğim için NVIDIA da almak istiyorum. Sizce hangisini alayım?

Ben mini ITX RX570 kullanıyorum öyle aman Allah'ım performansım düştü demedim hiç başıma gelmedi ki benim kartım ITX bir kart tek fanlı.

Asus Arez RX 580 8GB OC kullanıyorum. Herhangi bir problemle karşılaşmadım ama 1650S 30w daha az güç çekiyor, daha güncel bir kart senin yerinde olsam 1650S tercih ederim daha az performanslı olmasına rağmen. Bu arada ısınma problemi yok 69 dereceden fazla görmedim şimdiye kadar.

Elraenn Parva bilgisayarını almak istiyorum. Fakat ASUS TUF GTX 1650 Super mi alsam RX 580 OC 8G mi karar veremedim. Hangisi daha uzun ömürlüdür? Performans olarak RX 580'nin daha performanslı olduğunu biliyorum ve almak istiyorum ama bir süre sonra performansının düşeceğinden, ısınma sorunları çıkaracağından korkuyorum. NVIDIA tarafında öyle sorunlar görmediğim için NVIDIA da almak istiyorum. Sizce hangisini alayım?

1650s daha performanslıdır ama ASUS TUF modelini almayın ısınma sorunu var.

Sapphire 5500xt 8gb.

Geri
Yukarı