TUF H7 7.1 vs HS50 Pro vs Arctis 1

650 lira diyor HS50 için. Fiyatı artmış sanırım.

650 lira diyor HS50 için. Fiyatı artmış sanırım.

İndirim koduyla 580 TL'ye geliyor. Fiyatlarda tekrardan bir güncelleme yapayım. 500 TL'ye Arctis 1 mi, 580 TL'ye Corsair HS50 Pro mu, 610 TL'ye blackshark V2 X mi? Benim isteğim deri pedden ziyade kumaş bir pede sahip olması o yüzden Arctis 1 bana çok cazip geliyor, blackshark V2 X de dışı deri, kulağa temas eden yüzeyi kumaş olmasıyla ilgimi çekti fakat aradaki fiyat farkına değer mi bilmiyorum.

Ayrıca shark V2 X'in plastik kalitesine güvenemiyorum. Razer plastik malzeme kalitesi olarak 'şahsen' Rampage ile yarıştığını düşünüyorum.

Vallahi ben de arıyorum kaç gündür. İncelemelere karşılaştırmalara baktım. 600 küsur TL verip iyi bir kulaklık alamayacağımı fark ettim. F/P düşünüyorum şu an. Logitech Astro A10 PC için, Oppo Air W32'yi de telefon için alırım 700 800 küsur tutuyor ve iki kulaklığım oluyor hem de. Düşünüyorum hala bakalım.

İlle de jak girişli model alınacaksa blackshark V2 X alınmalı. Ergonomi olarak çok kaliteli bir model ve malzeme kalitesi bayağı iyi. Ama tek sıkıntısı bazı kişilerde kulaklık boyu ayarlama aparatın da sorunlar çıkmış. Ben daha sıkıntı yaşamadım ama genelde uzun kullanımda oluyormuş.

Belki HS50 Pro daha iyi olabilir malzeme kalitesinde ama BlackShark V2 X kesinlikle Arctis 1 ve TUF H7'den daha iyidir. Bence Arctis 1 ile TUF'ı eleyin kalan BlackShark V2 X ve HS50 Pro arasından seçim yapın. Biraz araştırdım ve HS50 Pro'nun BlackShark V2 X'den daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Sebebini açıklar mısınız? Her iki modeli de deneyimlemiş birisi olarak blacksharkın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

@botstepz @KnyPeR ASUS ROG STRIX GO Core modeli hakkında bir fikriniz var mıdır ROG STRIX modelleri kolay kolay kötü çıkmaz ve piyasaya göre çok uyguna bir fiyatta buldum sıfır ürün.

Aynı ses kartı ile denedim ve ben aynı sonuca varamadım. HS50 Pro'nun ses kalitesi fiyatına göre iyi olsa da blackshark V2 X'in gerisinde kalıyor.

Olabilir ikisi de iyi kulaklık HS50 Pro da alsa BlackShark V2 X de alsa pişman olmaz pek bir farkı yoktur Arctis 1 ve TUF almaktan iyidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…