TUF VG27AQ alınır mı?

Serkan202

Femtopat
2K 144 Hz civarı monitör alacağım Amazon'dan almaya özen gösteriyorum bu fiyat aralığında başka monitör yok gibi, ama önerdiğiniz başka monitör var mı ya da bu monitörü alınır mı? Oynadığım oyunlar: Mortal Kombat 11, FIFA 23, Battlefield 2042, CoD. Oyunları Xbox Series X üzerinden oynuyorum bir de arada laptoptan günlük işleri vs. yapıyorum.
Asus TUF Gaming VG27AQ

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitörde çok ghosting var diyorlar bende bakıyorumda

Yanlış bilgi
Asus TUF Gaming VG27AQ, 2K (2560x1440) çözünürlüğe ve 144 Hz yenileme hızına sahip bir monitördür. Oynadığınız oyun türlerine uygun bir seçim gibi görünüyor. Bununla birlikte, farklı bir monitör seçeneğini de değerlendirmenizde fayda var.

Bir alternatif olarak, BenQ EX2780Q modelini inceleyebilirsiniz. Bu monitör de 2K çözünürlüğe ve 144 Hz yenileme hızına sahip olup oyun performansı için idealdir. Ayrıca, dahili hoparlörleri ve HDR desteği gibi ek özelliklere sahiptir.

Her iki monitör de Xbox Series X ile uyumlu olduğu için oyun deneyiminizi geliştirecektir. İki model de iyi bir renk doğruluğu sunar ve oyunlarda akıcı bir görüntü sağlar.

Sonuç olarak, Asus TUF Gaming VG27AQ ve BenQ EX2780Q her ikisi de iyi seçeneklerdir. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, teknik özellikleri ve inceleme puanlarını karşılaştırarak en uygun olanı seçebilirsiniz.

Alınır, güzel model.

Bu monitörde çok ghosting var diyorlar bende bakıyorumda
Şikayetlerin linkini atın lütfen. Bu modelde o kadar ciddi bir ghosting sorunu olduğunu sanmıyorum. @Saint Lucia

Asus TUF Gaming VG27AQ, 2K (2560x1440) çözünürlüğe ve 144 Hz yenileme hızına sahip bir monitördür. Oynadığınız oyun türlerine uygun bir seçim gibi görünüyor. Bununla birlikte, farklı bir monitör seçeneğini de değerlendirmenizde fayda var.

Bir alternatif olarak, BenQ EX2780Q modelini inceleyebilirsiniz. Bu monitör de 2K çözünürlüğe ve 144 Hz yenileme hızına sahip olup oyun performansı için idealdir. Ayrıca, dahili hoparlörleri ve HDR desteği gibi ek özelliklere sahiptir.

Her iki monitör de Xbox Series X ile uyumlu olduğu için oyun deneyiminizi geliştirecektir. İki model de iyi bir renk doğruluğu sunar ve oyunlarda akıcı bir görüntü sağlar.

Sonuç olarak, Asus TUF Gaming VG27AQ ve BenQ EX2780Q her ikisi de iyi seçeneklerdir. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurarak, teknik özellikleri ve inceleme puanlarını karşılaştırarak en uygun olanı seçebilirsiniz.
Yanlış bilgilendirme. VG27AQ 144 Hz değil 165 Hz'tir.

Ben monitör alınmaz ghostingi var demedim konulara gelen yorumlar bunlar bende merak ediyorum diyip yorum bıraktım sadece :)

Yeni konular

Geri
Yukarı