Tulpar T5 V19.1 Laptop Kaç Yıl Götürür?

Gordia

Hectopat
Tulpar T5 V19.1 almayı düşünüyorum, içerisinde i7-9750H ve 1660 Ti var. Bu sistem beni ne kadar götürür? Yaklaşık 5 yıl filan yeni bir bilgisayar almayı düşünmüyorum o kadar. 60 FPS'de bana oyun oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tulpar T5 V19.1 almayı düşünüyorum, içerisinde i7-9750H ve 1660 Ti var. Bu sistem beni ne kadar götürür? Yaklaşık 5 yıl filan yeni bir bilgisayar almayı düşünmüyorum o kadar. 60 FPS'de bana oyun oynatır mı?
RAM 16 şeklinde alırsanız sizi orta-düşük ayarlarda 4-5 yıl rahat götürür.

Ne oynayacağınıza göre değişir ama minecraft oynayacaksanız sizi yıllarca 200FPS götürür.

5 Yıl yeterli bir süre eğer iyi bakarsanız ve RAM'ini 16 GB yaparsanız sizi 6. seneye kadar zorlayabileceğini düşünüyorum.

İşlemci ve ekran kartı en son nesil parçalar. Gtx 1660 Ti gayet güçlü ekran kartıdır. Şuanki günümüz oyun ve uygulamarına bakarak sıkıntı yaşamazsınız. İleriye bakarsak ilerde nelerin olabileceğini kimse kesin bilemez. Yarın veya 1 yıl sonra bi bakarsın bi oyun çıkar RTX 2060 ekran kartını bile zorlayabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı