Çözüldü Tulpar T5 V23.2 15 laptopta Control Center'a girince işlemci saat hızı -1 görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Spyruss_

Hectopat
Tulpar T5 V23.2 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook laptopumun modeli ve parça bilgileri burada var. Control Center'a girince işlemci saat hızı -1 diyor. Bir de uygulama yanlış sıcaklık değerleri gösteriyor.

resim_2024-04-19_144832866.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba! Aynı sorun benim bilgisayarımda da meydana geliyordu. Sanırım 3 gün devam etti sorun. Ben böyle şeyleri çok sıkıntı eden birisi olduğum için dayanamayıp uygulamayı sildim ve Monster'in gönderdiği flashtan tekrar indirdim. Sorun düzeldi. Bence bir denemelisiniz.

Öncelikle merhaba! Aynı sorun benim bilgisayarımda da meydana geliyordu. Sanırım 3 gün devam etti sorun. Ben böyle şeyleri çok sıkıntı eden birisi olduğum için dayanamayıp uygulamayı sildim ve Monster'in gönderdiği flashtan tekrar indirdim. Sorun düzeldi. Bence bir denemelisiniz.

Biraz geç cevap veriyorum pardon sorun hala devam ediyor bende eve geçince bir kaldırıp yeniden indirmeyi deneyeceğim çok teşekkür ederim öneri için.

Biraz geç cevap veriyorum pardon sorun hala devam ediyor bende eve geçince bir kaldırıp yeniden indirmeyi deneyeceğim çok teşekkür ederim öneri için.

Kanka lütfen eve gidince dene ve olursa yaz bende aynı sorundan sikayetciyim ve ben kaldıramadım nasıl kaldıracağım lütfen yardımcı olur musun?

Kanka nasıl sildin Control Center'i.

Son düzenleme:
Tekrardan merhaba! Control Center'i silip tekrar kurmama rağmen bugün aynı sorunu tekrar aldım. Virüs mü var acaba diye tarama yapıyor şu an. Taramadan sonra tekrar bilgilendireceğim. Ama ben bu sorun çok saçma bir sorun değil mi? Görev Yöneticisi'nden baktığımda her şey doğru. Umarım Monster bu sorunu fark edip bir güncelleme atar ve sorun düzelir.

Control Center'i ilk açtığımda ilk beş saniye boyunca işlemci saat hızı 0 görünüyor. Sonra -1 oluyor bende sizde de öyle mi acaba?

Kanka lütfen eve gidince dene ve olursa yaz bende aynı sorundan sikayetciyim ve ben kaldıramadım nasıl kaldıracağım lütfen yardımcı olur musun?

Kanka nasıl sildin Control Center'i.

Kanka Denetim Masası'ndan silip verdikleri flash bellekten geri yükledim. Cihazımı alalı 6 ay oldu.

Sorun değil kanka şurada ortak bir sorunu çözmeye çalışıyoruz.😀

Tarama bitti. Virüs yokmuş. Ama sorun devam ediyor.

Son düzenleme:
Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook'lar arkadaşlar Monster'e mail attım. Ugulama kaynaklı olabilir dedi. İşlemciden hiçbir sorun yok dedi. Bu linki paylaşıp cihaz modelimi seçip tekrar indirmemi söyledi. Sizler de bu linkle indirip tekrar deneyebilirsiniz.

Evet kurdum arkadaşlar. Şu an normal gibi.

Son düzenleme:
Çözüm

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-25_213950219.png
    resim_2024-04-25_213950219.png
    348,4 KB · Görüntüleme: 3
Arkadaşlar tekrar aynı hatayı almaya başladım. Artık bu duruma yapacak bir şey yok. Görev yöneticisinden bakmaya devam. Sizde de tekrar ediyor mu sorun?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-27 124343.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-27 124343.png
    536,2 KB · Görüntüleme: 2

Geri
Yukarı