Tulpar T7 20.4 alınır mı?

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an fiyatı 27 bin. Bu fiyata bu cihazı almak mantıklı mı? Kronik sorunu var mı? İyi yanları kötü yanları detaylı bir şekilde bilen arkadaşlar varsa yazabilir misiniz? Teşekkürler.

Şuradan v20.4 kullanıcı incelemesini mutlaka okuyun. Şahsen 25-30 bin seviyesinde olan hiç bir cihaz bu fiyatları hak etmiyor. Acer ısınan bir işlemciye sahip, panel kötü, 15.6 Ekranı küçük..vs v20.4 güzel cihaz soğutması başarılı, paneli güzel ekranı büyük ancak almak mantıklı değil. Bu kadar para verip 3070 seviyesinde bir cihaz almak daha mantıklı. Bence paranızı dolar/euro'ya çevirip bekleyin derim. Üstüne biraz para eklediğinizde/biriktirdiğinizde v21.7'ye bakarsınız.

Şuradan v20.4 kullanıcı incelemesini mutlaka okuyun. Şahsen 25-30 bin seviyesinde olan hiç bir cihaz bu fiyatları hak etmiyor. Acer ısınan bir işlemciye sahip, panel kötü, 15.6 Ekranı küçük..vs v20.4 güzel cihaz soğutması başarılı, paneli güzel ekranı büyük ancak almak mantıklı değil. Bu kadar para verip 3070 seviyesinde bir cihaz almak daha mantıklı. Bence paranızı dolar/euro'ya çevirip bekleyin derim. Üstüne biraz para eklediğinizde/biriktirdiğinizde v21.7'ye bakarsınız.
Hocam bekleme durumum yok maalesef.

Şurada rtx 3060'a ait laptoplarla ilgili bazı veriler var. Öncelikle buna bir göz atın. Daha sonra "Kullanıcı incelemesi" bölümünde bu cihazlarla ilgili "kullanıcı incelemesi" ve yorumlarını okuyun. En son kendi ihtiyaçlarınızı belirleyip kararınızı buna göre verin. Hangi cihazı alırsanız alın şimdiden hayırlı olsun.

Hocam bu cihazda 180W adaptör varmış ve sağda solda yetersiz olduğunu söyleyenler var okudum birkaç sitede. Oyun oynarken pil %10-15 düşüyormuş falan filan. Pek alınabilecek bir cihaz değil gibi sanki?

@qwertyklavye hangi cihaz hocam? v21.7 mi yoksa v20.4 mü? v21.7 230W ve 20.4 180W'tır. Cihazın 180W olduğunu ve yetmediğini söyleyenler cihazla ilgili hiç bir bilgi sahibi olmayan kişilerdir ya da cihazlarında bir sorun vardır. Cihaz bazen anlık olarak güç istediğinde GPU 150W dahi çekiyor. Aşağıya bir resim atıyorum ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Onun dışında pil düşmesi gibi herhangi bir sorunu yok cihazın. Buna dair bir yorum da görmedim.

Dosya Ekleri

• fgfgf.jpg
    fgfgf.jpg
    217,9 KB · Görüntüleme: 41
@qwertyklavye hangi cihaz hocam? v21.7 mi yoksa v20.4 mü? v21.7 230W ve 20.4 180W'tır. Cihazın 180W olduğunu ve yetmediğini söyleyenler cihazla ilgili hiç bir bilgi sahibi olmayan kişilerdir ya da cihazlarında bir sorun vardır. Cihaz bazen anlık olarak güç istediğinde GPU 150W dahi çekiyor. Aşağıya bir resim atıyorum ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Onun dışında pil düşmesi gibi herhangi bir sorunu yok cihazın. Buna dair bir yorum da görmedim.
Hocam bununla ilgili çok fazla yorum var pil yüzdesi düşşüyor vs diye, 20.4 ten bahsediyorum bu arada. Bilmiyorum karar veremedim hangisini alacağıma.

Hocam bununla ilgili çok fazla yorum var pil yüzdesi düşşüyor vs diye, 20.4 ten bahsediyorum bu arada. Bilmiyorum karar veremedim hangisini alacağıma.
Ben ilk kez sizden duyuyorum hocam. Pil yüzdesinin düşme sorunu hp ve lenovo tarafında çok gördüm ancak monster'da hiç görmedim. İnternette biraz araştırdım ancak söylediğiniz duruma dair bir yorum da bulamadım. Link varsa paylaşın diyeceğim ancak bu tür linkler paylaşmak forumda yasak mı onu da bilmiyorum. Eğer monster'a karşı bir önyargınız varsa bence çok bulaşmayın. İçinize sinen modellere bakmanız psikolojik açıdan sizin için daha mantıklı olacaktır. :)

Geri
Yukarı