Tulpar T7 25.1 İçin 1 TB SSD Önerisi

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Laptopu ilk aldığımda 500 GB SSD depolanması ile almıştım bütçem yok diye fakat malum oyunların boyutları bu depolama için yetersiz oluyor. 1 TB daha ekstra SSD almak istiyorum.
Öncelikle bu laptopa aldığım zaman laptopu servise mi göndermem gerekli takmalari için?
Teknosa gibi mağazalarda taktırsam garanti dışı kalır mı?

Bütçe 2-3 bin civarında. F/P ürünü de olabilir daha uygun olursa.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Samsung 980 modelini önerebilirim.
Servisin mutlaka böyle bir hizmeti vardır ancak yollamak zorunda değilsiniz.
SSD takmak garanti dışı bırakmıyor o yüzden siz video izleyerek kendiniz takabilir veya bir bilgisayarcıya gidip 10 dakikada işinizi hallettirebilirsiniz.
Bilgisayarcıya giderseniz mümkünse tanıdık veya oturduğunuz çevrede tanınan bir bilgisayarcı olsun.

Son düzenleme:
Bu civarda en iyisi bu mudur? 2TB da alabilirim bütçem uygun.
Samsung 980 modelini önerebilirim.
Servisin mutlaka böyle bir hizmeti vardır ancak yollamak zorunda değilsiniz.
SSD takmak garanti dışı bırakmıyor o yüzden siz video izleyerek kendiniz takabilir veya bir bilgisayarcıya gidip 10 dakikada işinizi hallettirebilirsiniz.
Bilgisayarcıya giderseniz mümkünse tanıdık veya oturduğunuz çevrede tanınan bir bilgisayarcı olsun.

Aynı laptop'a sahibim bende 1TB NVME SSD aldım(2.el) eğer 2.slota takacaksan 2–3GB hızdan yukarısına para vermeyin desteklemiyor.
Ek olaraktan kendin aç ve tak zor değil. Servis ile uğraşma.

Evet 2. Slot için alacağım. Öneriniz var mı hocam? 1-2 TB?
Letgo'dan almıştım. Satıcının pc'sinde 2 küsür GB yazma alırken bende 1.8'e kadar düşüyor. Yüksek bir şeye gerek yok. Bu İntel işini görebilir memnunum ama satışı var mı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20220622_221526.png
    IMG_20220622_221526.png
    230,3 KB · Görüntüleme: 37
Samsung aklıma yattı. Onun 2TB olanını alabilirim. Malum bu donanimda Samsung başarılı bir marka. Teşekkürler.

Geri
Yukarı