Tulpar T7 25.1 ses yapıyor

raweon07

Hectopat
Arkadaşlar, Monster Tulpar T7 25.1 model cihazımın içinde ses yapan bir parça var. Bilgisayarın belli bir yerinde içine çok hafif üfleyince ses geliyor. Videoda mikrofon bana yakın olduğundan çok üflemiş gibi ses çıkmış ama aslında çok hafif üfledim. Ne olabilir bu şey sizce servise götürüp baktırmakta fayda var mı?
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, Monster Tulpar T7 25.1 model cihazımın içinde ses yapan bir parça var. Bilgisayarın belli bir yerinde içine çok hafif üfleyince ses geliyor. Videoda mikrofon bana yakın olduğundan çok üflemiş gibi ses çıkmış ama aslında çok hafif üfledim. Ne olabilir bu şey sizce servise götürüp baktırmakta fayda var mı?
Video linki:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üflemediğiniz de ses var mı hocam?

Hayır yok. Enteresandır ki bilgisayarı birazcık salladım sağa sola ve yukarı aşağı yine ses gelmedi fakat üfleyince geliyor.
Niye üflüyorsunuz hocam özellikle fan bölümüne? Bu arada bilgisayarınız da performans sorunu vs. var mı? Bana bir sorun yok gibi geldi muhtemelen direkt fana üflediğiniz için.

Niye üflüyorsunuz hocam özellikle fan bölümüne? Bu arada bilgisayarınız da performans sorunu vs. var mı? Bana bir sorun yok gibi geldi muhtemelen direkt fana üflediğiniz için.

Bilgisayarın altında hafif toz vardı onu atmak için üfledim ve böyle bir sesle karşılaştım. Direkt fana değil de onun soluna üflüyorum başka bir parçadan geliyor gibi geldi. Sorun teşkil edecekse bir servise gösterecektim.

Bilgisayarın altında hafif toz vardı onu atmak için üfledim ve böyle bir sesle karşılaştım. Direkt fana değil de onun soluna üflüyorum başka bir parçadan geliyor gibi geldi. Sorun teşkil edecekse bir servise gösterecektim.
İçinizin rahat etmesini istiyorsanız siz bilirsiniz daha öncede ekranla ilgili garantiye gönderecektiniz sanırım isterseniz bunuda belirtin ama bence bir sorun yok gibi kullanımda olan bir sorun olmadığı için donanımsal da bir arıza vermediği için.

İçinizin rahat etmesini istiyorsanız siz bilirsiniz daha önce de ekranla ilgili garantiye gönderecektiniz sanırım isterseniz bunu da belirtin ama bence bir sorun yok gibi kullanımda olan bir sorun olmadığı için donanımsal da bir arıza vermediği için.

Bana da öyle geldi fakat bilgisayarın şarj aleti soketi gevşedi biraz ve oranın sıkılabilmesi için sanırım cihazın açılması gerekiyormuş hazır açılmışken ona da bakılsın istemiştim yoksa benim için de herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Geri
Yukarı