Tulpar T7 V19.4 alınır mı?

10k bandına çıkabiliyorsan, diğer markaların kaliteli kasa yapısına sahip olanlarını da bir araştır derim. Msi Ge60'dan Helios 300'e geçmiş biri olarak söyleyebilirim ki, metal-alüminyum kasanın verdiği premium hissiyat ve soğutma avantajı gerçekten farkediyormuş. Zamanında i7-9750h işlemcili Tulpar T7'lerin oyun videolarını izlemiştim, işlemci sıcaklığı paso 92-95 arasında geziyordu. Kendi bilgisayarımda 85'i aştığını görmedim.
Hocam bütçe 5k dan 10 kya çıktı zaten. Monster almaya kalksam bütçe 11K oluyor. Aslında aklım Asus TUF FX505DV de fakat buradakiler kötülüyor yabancı forumdakiler iyiliyor aklım karıştı. Her markaya baktım ve premium hissiyat da önemli fakat premium hissiyat için donanımdan vazgeçmeyi de düşünmüyorum

Hocam merhaba Asus nasıl bir sıkıntı yarattı size? Almayı düşünüyordum ben de aynı cihazı.

İşlemci performansının mevcut ekran kartına yetersiz gelmesi dolayısıyla performans beklentilerimi karşılamadı. Ayrıca birçok konuda optimizasyon eksikliği olduğundan sorun yaratıyordu. Dahili grafik sürücü ile harici grafik sürücü arasında geçişi yapamıyor ve mavi ekran hatası alıyordum. Özellikle photoshop vs. gibi uygulamalarda da, kağıt üzerinde uçak gibi.makine gözükmesine karşın aşırı derecede donma takılma yaşamaktaydım. İstediğim özelliklere sahip laptoplar da 13k civarından başladığından indirime denk getirip kasa toplama düşüncesi haiz oldu ve şu an kasamla mutluyum. Laptop'ı halen kardeşim kullanmakta :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı