Tulpar T7 V20.3 17,3 aniden donuyor

Mehmet Âkif Ak

Hectopat
Laptopum aniden donuyor o an ses varsa sesin cızırtısını duymaya devam ediyorum. Bu süre birkaç saniye devam ediyor. Daha önce hiç mavi ekran vermedi, bu donmalarda da mavi ekran vermiyor. Eğer discorddaysam arkadaşlar beni ben de onları duyamıyorum. Bu her oyunda her sıcaklıkta oluyor tabii çoğunlukla oyun falan oynarken, ama Google ekranında bile olduğu olabiliyor. Sistemimi her zaman güncel tutuyorum.
Tulpar T7 V20.3 17, 3" Oyun bilgisayarı
  • Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz
  • NVIDIA RTX3060 Max-Performance 6 GB GDDR6 192-BIT
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz
  • 500GB Crucial P2 PCI-e M.2 2280 PCI-e 3.0 X4

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopum aniden donuyor o an ses varsa sesin cızırtısını duymaya devam ediyorum. Bu süre birkaç saniye devam ediyor. Daha önce hiç mavi ekran vermedi, bu donmalarda da mavi ekran vermiyor. Eğer discorddaysam arkadaşlar beni ben de onları duyamıyorum. Bu her oyunda her sıcaklıkta oluyor tabii çoğunlukla oyun falan oynarken, ama Google ekranında bile olduğu olabiliyor. Sistemimi her zaman güncel tutuyorum.
Tulpar T7 V20.3 17, 3" Oyun bilgisayarı
  • Intel i7-10750H-2, 60GHz Turbo Boost ile 5, 0GHz
  • NVIDIA RTX3060 Max-Performance 6 GB GDDR6 192-BIT
  • 16 GB (2x8GB) DDR4 2933MHz
  • 500GB Crucial P2 PCI-e M.2 2280 PCI-e 3.0 X4

Monster Yetkililerine Ulaş Bilgilerini Kaybetmeden Yeni Bir bilgisayar İle Değiştireceklerini Düşünüyorum Garantin büyük ihtimalle devam ediyordur zaten 👍

O an yüksek bir şekilde takılma sesi olarak mı geliyor?
Evet bayağı yüksek şekilde hem de.
Ses kartı sürücüsü güncel mi?
Güncel.
Anakart Clevo mu?
Hiçbir fikrim yok nasıl öğrenilir de bilmiyorum.
Monster Yetkililerine Ulaş Bilgilerini Kaybetmeden Yeni Bir bilgisayar İle Değiştireceklerini Düşünüyorum Garantin büyük ihtimalle devam ediyordur zaten 👍
Ulaştım aslında ama sorunun sebebini bilmiyormuş telefondaki arkadaş. Bir süre burada kalabilir laptop dedi. Ancak ben iş yapıyorum laptopla o yüzden bırakamadım.

Minidump klasörünüzü kontrol eder misiniz?

Minidump klasörünüzü kontrol eder misiniz?

Şuan klasör boş ama ccleaner kullanıyorum bazen. Ondan olabilir yazılmış, ara ara kontrol edip gördüğüm gibi size atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı