Tulpar T7 v20.4 alınır mı?

Hocam cihazın büyük olması dışarıda size sıkıntı çıkardı mı?

Hocam oyun oynadığım için dışarıda hiç kullanmadım ama sorun çıkaracağını hiç sanmıyorum taşıma açısındanda yanında hediye çanta geliyor rahatlıkla taşıyorum.

Hocam harici bir 240 Hz monitör taksam Valorant'ta 240FPS'den fazla alır mıyım en düşük ayarlarda?

sssssssssadasdasvalorant.PNG

Hocam bu ayarlarda 200-240 arası gidiyor.

Son düzenleme:
Hocam oyun oynadığım için dışarıda hiç kullanmadım ama sorun çıkaracağını hiç sanmıyorum taşıma açısındanda yanında hediye çanta geliyor rahatlıkla taşıyorum.

Eki Görüntüle 1512433

Hocam sen ayarlarını yaptın mı birisi 300'den fazla alıyordu.

Eki Görüntüle 1512433

Hocam monster kontrol merkezinde ayarlarınız muhtemelen "profil1" ayarlarını yani "ofis modu" performans ayarlarını kullanıyor.
-Bios'dan mux switch'i açın.
-Turbo modunu seçin
-Monster kontrol merkezinden Performans bölümü ve "akıllı güç ayarları" sekmesinden Ekran kartı dynamic boost seviyesini 5W'dan 15W'a çıkarın.
Nvidia Denetim masasından görüntü ayarlarını "performans" olacak şekilde ayarlayın. Aynı zamanda Surround, Physx yapılandırılmasını otomatikten "rtx3060" olarak değiştirin.

Sadece bunları bile yapsanız fps değerleriniz söylemiş olduğunuz değerlerden çok daha yukarı seviyeye çıkar. Daha da üste çıkmak isterseniz "Akıllı güç kontrolünden" işlemci ve ekran kartı için bazı ayarlamalar yapılması gerekiyor ancak böyle bir oyun için gerekli olduğunu düşünmüyorum -)

Dosya Ekleri

• Yeni Bit eşlem resmi - Kopya.jpg
    Yeni Bit eşlem resmi - Kopya.jpg
    353,4 KB · Görüntüleme: 41
Hocam sen ayarlarını yaptın mı birisi 300'den fazla alıyordu.

Hocam kusura bakmayın unutmuşum önceden yapmıştım, ince ayar yaparsanız dediğiniz gibi 300'ün üstüne rahat çıkar.

Hocam Monster kontrol merkezinde ayarlarınız muhtemelen "profil1" ayarlarını yani "ofis modu" performans ayarlarını kullanıyor.
-BIOS'tan MUX Switch'i açın.
-Turbo modunu seçin.
-Monster kontrol merkezinden performans bölümü ve "akıllı güç ayarları" sekmesinden ekran kartı Dynamic Boost seviyesini 5W'dan 15W'a çıkarın.
NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü ayarlarını "performans" olacak şekilde ayarlayın. Aynı zamanda Surround, PhysX yapılandırılmasını otomatikten "RTX3060" olarak değiştirin.

Sadece bunları bile yapsanız FPS değerleriniz söylemiş olduğunuz değerlerden çok daha yukarı seviyeye çıkar. Daha da üste çıkmak isterseniz "akıllı güç kontrolünden" işlemci ve ekran kartı için bazı ayarlamalar yapılması gerekiyor ancak böyle bir oyun için gerekli olduğunu düşünmüyorum -)

Çok teşekkürler hocam bilgisayara geçine yapacağım dedikleriniz.

Geri
Yukarı