Tulpar T7 v20.4 alınır mı?

Bize sorarak.
MUX 21.6 var 20.4 yok.
Hocam her yerde sizi görüyorum maşallah.. Bana v20.3 yorumlar mısınız ? ısınma sorunu var mı ? yazılımsal sorunu var mı ? vs vs her bilgiye açığım hocam.. Hatta direk konu açtım oraya buyrun mutlaka yorumlarınızı bekliyorum.
Burdan Buyrun Lütfen

Bilgisiz yada yalan konuşuyorsunuz şuanda v20.4 kullaniyorum biosdan DGPU aktif edilince mux olarak kullanıyorsun
Hocam merhaba müsaitseniz size birşey sormak istiyorum.
Bende sizin modelinizden almak istiyorum da birkaç yerde ısınma sorunu var gibi şikayetlerle karşılaştım. E laptop sonuçta bu ısınma olur yani ama merak ettiğim aşırı fazla mı oluyor yani. Bir kullanıcısından tavsiye edilip edilmediğini öğrenmek isterim.

Bize sorarak.
MUX 21.6 var 20.4 yok.
Ben şu anda 20.4 kullanıyorum. BIOS ta switchable graphics ayarı altında dGPU seçeneği var. MUX switch bu değil mi?

Hocam merhaba müsaitseniz size birşey sormak istiyorum.
Bende sizin modelinizden almak istiyorum da birkaç yerde ısınma sorunu var gibi şikayetlerle karşılaştım. E laptop sonuçta bu ısınma olur yani ama merak ettiğim aşırı fazla mı oluyor yani. Bir kullanıcısından tavsiye edilip edilmediğini öğrenmek isterim.
Hocam ben oyun oynarken turbo modunda ve turbo fan açık oynuyorum. Şimdiye kadar 90 dereceyi gördüm en fazla. 1 hafta oldu alalı. Testlere ve denemelere devam ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı