Tulpar T7 v20.6.2 laptop nasıl?

Bütçe
50000
Kısaca şunu sorayım neden Monster drğilde ASUS ROG STRIX ve son kararı verimmi ROG STRIX de.

Bence şöyle yap yeni bir laptol konusu aç ikisinin de link ini koy benden daha fazla bilgisi olan arkadaşlar cevap verecektir Monster koyma sakın ASUS ROG ve ASUS TUF'u koy.

Kısaca şunu sorayım neden Monster drğilde ASUS ROG STRIX ve son kararı verimmi ROG STRIX de.

Monster öncelikle.
Kasa kalitesi berbat.
Teknik servisi berbat.
Ölü piksel çıkma oranı %75
Ekran kalitesiz.
Diyelim ki ölü piksel çıktı yeni ekran takip uhu ( prit) ile yapıştırıyorlar.
Isınma problemi çok
Mesela ASUS laptop GTA 5 yüksek ayarda 60 derece ise Monster 75 bu dereceler sadece örnek amaçlı aradaki farkı anlamanız amacli.

ROG STRIX olan iyiymis.

ROG ve TUF'un olduğu bir konu açmanizi öneririm.

Monster öncelikle.
Kasa kalitesi berbat.
Teknik servisi berbat.
Ölü piksel çıkma oranı %75
Ekran kalitesiz.
Diyelim ki ölü piksel çıktı yeni ekran takip uhu ( prit) ile yapıştırıyorlar.
Isınma problemi çok
Mesela ASUS laptop GTA 5 yüksek ayarda 60 derece ise Monster 75 bu dereceler sadece örnek amaçlı aradaki farkı anlamanız amacli.

ROG ve TUF'un olduğu bir konu açmanizi öneririm.
saolun

Normalde masaüstü kullanıcısı biri olarak bazı sebeplerden dolayı dizüstüne geçmek durumunda kaldım . Bir arkadaşımın önerisi ile içime sinmesede monster aldım . Tulpar serisi rtx 3060 İ7-12700 h olan modelini ve gram sıkıntı yaşatmadan aylarca kullandım . Hem grafik tasarım işlerinde render almada hemde oyunlarda hiç üzmedi . Yüksek ayarlarda warzone oynarken 83 derece bandında takılıyordu . O cihazı bir arkadasıma satıp tulpar T7 v20.6.2 yani bahsettiğiniz cihazı aldım . Çarşamba günü elime geçti . Temiz kurulumunu yapıp warzone performansına bakmak istediğimde 95 derecenin üstüne hatta zaman zaman 100 dereceye ulaştığını gördüm . Servisle konuştum normal olmadığını söylediler . Bugün servise yolladım . Eğer hala karar vermediyseniz servisten gelince buradan güncel durumu paylaşırım

Ölü pixel çıkmadı benim 2 cihazımda da
Tercih etmemde ki en büyük etkenlerden biriside 17.3 olmasıydı ekranın .

Yeni konular

Geri
Yukarı