Tulpar T7 v20.6.2 vs Tulpar T5 v23.1.2

yuusuuf

Femtopat
Daha fazla  

Arkadaşlar bu iki bilgisayar arasında kaldım. Öğrenci olarak hem beni üniversite dahil yani 5-6 yıl rahat götürsün hem de iyi bir bilgisayar olsun istiyorum oynayacağım oyunlar da RDR2 ve God of War gibi ekran kartı odaklı oyunlar olacak bana yardımcı olur musunuz veya sizin önerebileceğiniz bu bütçelerle bir dizüstü bilgisayar var mı?

Arkadaşlar bu iki bilgisayar arasında kaldım. Öğrenci olarak hem beni üniversite dahil yani 5-6 yıl rahat götürsün hem de iyi bir bilgisayar olsun istiyorum oynayacağım oyunlar da RDR2 ve God of War gibi ekran kartı odaklı oyunlar olacak bana yardımcı olur musunuz veya sizin önerebileceğiniz bu bütçelerle bir dizüstü bilgisayar var mı?

T7 Tulpar daha iyi 17.3 inç ekran daha iyi gelir ama Monster kalite konusunda ASUS HP Dell MSI gibi markalara göre pek iyi değil.

T7 Tulpar daha iyi 17.3 inç ekran daha iyi gelir ama Monster kalite konusunda ASUS HP Dell MSI gibi markalara göre pek iyi as

Aslında T7 ye pek yakın değilim çünkü ekranının büyük olması aslında bilgisayarı okula da götüreceğim için küçük olması daha iyi olur ayrıca T5 ddr5 ram iken T7 ddr4 ram

Kanka ilk attığın 45 bin.
Sepette 2500 TL indirimi var 42500 gibi bir şey oluyor

Sepette 2500 TL indirimi var 42500 gibi bir şey oluyor.

Aslında T7 ye pek yakın değilim çünkü ekranının büyük olması aslında bilgisayarı okula da götüreceğim için küçük olması daha iyi olur ayrıca T5 ddr5 ram iken T7 ddr4 ram

Sepette 2500 TL indirimi var 42500 gibi bir şey oluyor

işlemci farkı da var ve hem geniş ekran daha güzel değil mi?

Sepette 2500 tl indirim var 42500 gibi bir şey oluyor

işlemci farkı da var ve hem geniş ekran daha güzel değil mi?
Her yere taşıyacağım için Sırt çantasıyla hafif ve küçük olsun istiyorum belki çantay da sığmaz diye ama dediğin gibi işlemci farkından dolayı karar veremedim

En yanlış iki seçenek arasında kalmışsınız. Hangisini seçerseniz seçin kötü bir seçim olacak.
Niye öyle dedin ki şimdi

Sepette 2500 TL indirim var 42500 gibi bir şey oluyor.

Her yere taşıyacağım için sırt çantasıyla hafif ve küçük olsun istiyorum belki çantay da sığmaz diye ama dediğin gibi işlemci farkından dolayı karar veremedim.

Niye öyle dedin ki şimdi.

Monster'larda genelde ısınma ve ses sıkıntısı oluyor belki o yüzden demiştir.

Geri
Yukarı