Tulpar T7 v20.6.4 vs HP Victus 16-R0020NT

aa2

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, hp victus 16R0020NT vs Tulpar T7 v20.6.4 bu iki laptop içinden hangisi daha iyi ya da bu fiyata hangi modelleri önerirsiniz?
İç donanım anlamında benzer oldukları için eğer farklı bir model önerirseniz size bırakıyorum sadece ekranın boyutu 17 inç olması tercihimdir yoksa sorun değil.
Maksimum 45k ayrıca farklı satıcılarda olması benim için önemli taksit seçeneği olan satıcılarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, hp victus 16R0020NT vs Tulpar T7 v20.6.4 bu iki laptop içinden hangisi daha iyi ya da bu fiyata hangi modelleri önerirsiniz?
İç donanım anlamında benzer oldukları için eğer farklı bir model önerirseniz size bırakıyorum sadece ekranın boyutu 17 inç olması tercihimdir yoksa sorun değil.
Maksimum 45k ayrıca farklı satıcılarda olması benim için önemli taksit seçeneği olan satıcılarda.
Tulpar, macunu yenileyin alınca.

2 cihaz arasında.

Bütçe 45k civarı esniyorsa 4070 almak daha mantıklı.

Bütçe 45k civarı esniyorsa 4070 almak daha mantıklı.

Hocam victus için değerleri nasıl pperformansı nasıl doğrusunu söyleyeyim victus için çok memnun olanlar var ama ben biraz ön yargılıyım. Gerçekten bu fiyata hakkını veriyor mu ?

Tulpar, macunu yenileyin alınca.

2 cihaz arasında.
Neden hocam tulpar dediniz ?

Hocam victus için değerleri nasıl pperformansı nasıl doğrusunu söyleyeyim victus için çok memnun olanlar var ama ben biraz ön yargılıyım. Gerçekten bu fiyata hakkını veriyor mu ?

Neden hocam tulpar dediniz ?

Oyun olarak tatmin ediyor. Kronik hiçbir sorun bulunmuyor. Sadece işlemcide limit olduğu için işlemci performansından bı tık feragat ediliyor o kadar. Tabi bu neticede cihaz da ısınmıyor hiçbir şekilde.

Eğer 45k'ya kadar bütçe zorlanabilirse İ7 13700H - 4070 Victus model daha mantıklı olur. Fazladan 2 performans çekirdeği + GPU kas gücü farkı var.

Tulpar önerilmesinin sebebi işlemcide limit bulunmamasından kaynaklı. İşlemci kendisine biçilen maksimum Watt gücünü zorlamaya çalışıyor ve böylece ham performans alıyorsunuz ama bunun için termal macunu değiştirmelisiniz.

Son düzenleme:
1700506570048.png

Victus'un işlemcisi ağır oyunlarda ısınıyor ve limitleniyor bu arada.

Macun değişimini Monster servisleri yapar mı Yoksa özel olarak ben mi yapmalıyım ?
Kendin yaparsan daha iyi olur, garantiye etkisi olmuyor.

Eki Görüntüle 2024044

Victus'un işlemcisi ağır oyunlarda ısınıyor ve limitleniyor bu arada.

Kendin yaparsan daha iyi olur, garantiye etkisi olmuyor.
Evet, kendim yapmak gerçekten isterim ama gerçek anlamda kendime çok güvenmiyorum bu konuda.
Bilmediğim için soruyorum monster'ın 4070li istediğim fiyatta modeli yok. Bunlar arasından farklı bir markanın bu özellikleri sağlayan bir modeli var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı