Yazık bir de ömür boyu bakım garantisi hep hikaye.
İade edin gitsin.
Msi kullanan kullanıcılar Msi labtoplarda da ışık sızma olayının olduğunu beyan etmişler.Ekran çerçevesinin incelmesiyle bu sorunlara ne yazıkki suanda pek care bulunamıyor anlaşılan.Bencede fiyat performans olarak bu ayarda başka bir ürün bulmak zor.

Msi kullanan kullanıcılar Msi labtoplarda da ışık sızma olayının olduğunu beyan etmişler.Ekran çerçevesinin incelmesiyle bu sorunlara ne yazıkki suanda pek care bulunamıyor anlaşılan.Bencede fiyat performans olarak bu ayarda başka bir ürün bulmak zor.
Bencede bende onun için zorluyorum. Aradım. Büyük ihtimalle bayrama doğru bir yere giderken vericem teknik servise. Hem o şekilde laptopsuz kalma durumu da olmaz.

@cataclysm 15 bin ver. MSI değil ne marka olursa olsun biz müşteriler olarak bu gibi hatalı ürün imal eden firmaların deneme tahtası olmamalıyız. Herkes aldığı ürünü iade etse bak nasıl firmalar tutuşup sorunu düzeltirler.

@cataclysm 15 bin ver. MSI değil ne marka olursa olsun biz müşteriler olarak bu gibi hatalı ürün imal eden firmaların deneme tahtası olmamalıyız. Herkes aldığı ürünü iade etse bak nasıl firmalar tutuşup sorunu düzeltirler.
Sorunu olan bir ürün eline geçiyorsa tabiki herkes iade etsin.Ben bu ürünü aldığımda sorunundan dolayı 1 gün geçmeden kargoya verdim.Ürünü değiştireceklerini söylediler.Ancak aksi bir cevap verselerdi hiç düşünmeden iade ederdim.Bu fiyatta bu donanıma sahip bir ürün bulamayacağımı bilmeme rağmen defolu bir ürünü kullanmanın anlamı yok.Bir çok marka kullandım.Şuana kadar izlenimim monsterin teknik servisi gerçekten çok ilgili.Ürün tekrar elime geçtikten sonra izlenimimide bildiririm tabiki.

Yeni konular

Geri
Yukarı