Monster Tulpar T7 ışık sızması normal mi?

Pw_Onur

Picopat
Bugün almış olduğum Monster geldi ve korkulan başıma geldi. Ölü piksel yoktu ama ışık sızması vardı. Bana normal gelmedi. Sizce normal mi ne yapmalıyım?

Telefon kamerası farklılaştırıyor diye birden çok fotoğraf koydum. Yorum yapar mısınız?

Dosya Ekleri

• D3F36A3C-6EA7-41B4-BA6D-C7F9AB7F72B5.jpeg
    D3F36A3C-6EA7-41B4-BA6D-C7F9AB7F72B5.jpeg
    56,8 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_5162.jpeg
    IMG_5162.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_5161.jpeg
    IMG_5161.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_5158.jpeg
    IMG_5158.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_5156.jpeg
    IMG_5156.jpeg
    53,2 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_5165.jpeg
    IMG_5165.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 66
Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün almış olduğum Monster geldi ve korkulan başıma geldi. Ölü piksel yoktu ama ışık sızması vardı. Bana normal gelmedi. Sizce normal mi ne yapmalıyım?

Telefon kamerası farklılaştırıyor diye birden çok fotoğraf koydum. Yorum yapar mısınız?
Bu normal değil. Kendim Monster kullanıyorum. O kadar aşağılık bir firma değil fakat çok iyi de değil. Ama kesinlikle ya değiştirin ya da iade edin. Servise de sorabilirsin bu arada ama servise gönderme.

Bu normal değil. Kendim Monster kullanıyorum. O kadar aşağılık bir firma değil fakat çok iyi de değil. Ama kesinlikle ya değiştirin ya da iade edin. Servise de sorabilirsin bu arada ama servise gönderme.
Ben İzmir’in ilçesinde yaşıyorum ve merkeze 2saat uzaklıktayım. Haftaiçi çalışıyorum devlet memuruyum. Sadece cumartesim kalıyor. Yarın arayacağım ve günü birlik gidip gelebileceğimi söyleyip servisin 1 gün içerisinde bu işlemi yapıp yapamayacağını soracağım. Hayır derler iade edeyim diyorum. Sizce yapar mı, napmalıyım bilemedim. Pc 2.000 tl zamlandı şuan.

İlk fotoğraftaki gibiyse sorun yok ama 4.fotoğraftaki gibiyse rahatsız edici
Monster Işık Sızma şöyle bi youtube video atsam, az çok fikir sahibi olur musunuz?

Çoğu laptopta ışık sızması olur panel etrafındaki kap, yani çerçeve ile kapatılmaya çalışılır. Resimlerdeki bir tık fazla eğer yeni aldıysanız değişim isteyebilirsiniz. Belki resimlerin kalitesi düşük diye de bana öyle gelmiş olabilir ama T7'lerde o kadar fazla ışık sızması olmuyor.

Ben İzmir'in ilçesinde yaşıyorum ve merkeze 2saat uzaklıktayım. Hafta içi çalışıyorum devlet memuruyum. Sadece cumartesim kalıyor. Yarın arayacağım ve günü birlik gidip gelebileceğimi söyleyip servisin 1 gün içerisinde bu işlemi yapıp yapamayacağını soracağım. Hayır derler iade edeyim diyorum. Sizce yapar mı, ne yapmalıyım bilemedim. PC 2.000 TL zamlandı şu an.

Eğer gözünüze çok batıyorsa kesinlikle değiştirin/iade edin. Servise yaptırmayın, size yenisini vermek zorundalar. Hatalı ürün vermişler. Yazılımla çözümü yok diye biliyorum ama arama yaparak daha detaylı öğrenebilirsiniz. Bu ürünü en kötü yenisiyle değiştirin. Daha yeni almışsınız, böyle bir hakkınız var.

Böyle kıl tuy ayrntıya önem veren biriyseniz markadan uzak durun. 10 kerede değişim yapsanız gene bir yerden sizi mutsuz edecektir aldınız alet.
Ama ben kıl adam değilim beni rahatsız etmez derseniz fiyatları rekabetçidir. Alın kullanın. Bir eşya hem ucuz hem de taş gibi kusursuz olmaz. Ben taş gibi ekran istiyorum diorsanız Lenovo'nın Legion serisi var. ASUS'un var bir suru markanın var onları deneyin.

Çoğu laptopta ışık sızması olur panel etrafındaki kap, yani çerçeve ile kapatılmaya çalışılır. Resimlerdeki bir tık fazla eğer yeni aldıysanız değişim isteyebilirsiniz. Belki resimlerin kalitesi düşük diye de bana öyle gelmiş olabilir ama T7'lerde o kadar fazla ışık sızması olmuyor.
Bi short videosu attım bi üstte size bu şekilde göstermekten başka bişey yapamıyorum. Kameranın verdiği o farklı hissiyatı götürmek için birden çok bağlantı atmaya çalışıyorum.

Böyle kıl tuy ayrntıya önem veren biriyseniz markadan uzak durun. 10 kerede değişim yapsanız gene bir yerden sizi mutsuz edecektir aldınız alet.
Ama ben kıl adam değilim beni rahatsız etmez derseniz fiyatları rekabetçidir. Alın kullanın. Bir eşya hem ucuz hem de taş gibi kusursuz olmaz. Ben taş gibi ekran istiyorum diorsanız Lenovo'nın Legion serisi var. ASUS'un var bir suru markanın var onları deneyin.
Çevremde monster kullanan 10larca insan var. Abra, Tulpar hepsini kullanıyorlar ve 1 tanesinde bu sorun yok. Olmayınca olmuyor işte bende onlardan biri olmak istedim sadece. 40.000 tl ye bu laptopu aldım.

Dosya Ekleri

• IMG_5154.jpeg
    IMG_5154.jpeg
    71 KB · Görüntüleme: 75
Bir short videosu attım bir üstte size bu şekilde göstermekten başka bir şey yapamıyorum. Kameranın verdiği o farklı hissiyatı götürmek için birden çok bağlantı atmaya çalışıyorum.

Çevremde Monster kullanan onlarca insan var. Abra, Tulpar hepsini kullanıyorlar ve 1 tanesinde bu sorun yok. Olmayınca olmuyor işte bende onlardan biri olmak istedim sadece. 40.000 TL'ye bu laptopu aldım.

Her zaman kötü olmuyor. Tulpar serisi sıkıntılı değil pek. Değişim yapın, eğer gene olursa gene yapın ama bir daha olursa iade edin bence.

Geri
Yukarı