Tulpar T7 V21.5 alınır mı?

striderbey

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum, kasa kalitesi ve Monster desteği biraz sorunlı ancak bu fiyata 2K monitörü, 3060'lı bir bilgisayar çok zor bulunur. Sizce bir kumar oynayıp bu bilgisayarı alayım mı yoksa bu fiyat bandında Ryzen işlemcili ASUS'ları mı bekleyeyim?

Arkadaşlar biliyorum, kasa kalitesi ve Monster desteği biraz sorunlı ancak bu fiyata 2K monitörü, 3060'lı bir bilgisayar çok zor bulunur. Sizce bir kumar oynayıp bu bilgisayarı alayım mı yoksa bu fiyat bandında Ryzen işlemcili ASUS'ları mı bekleyeyim?

Tulpar modeller Abra modellere göre çok daha iyi. Özellik olarak değil kasa kalitesi olarak kast ediyorum, bu sebepten ötürü ben alırdım.

Asus 3070 modelini 18-19 dan çıkartacak Türkiye'de. Mart başında stoklara gelecek. Bu ürünün 2k olması çok büyük bir artı. Ama aynı fiyata asus da alınabilecek gibi düşünüyorum. Bu arada benchmarklarını görmeden ASLA ALINMAMALI.

Normalde kesinlikle Monster önermem fakat yüksek seviyeli Tulpar modellerinde güzel, kaliteli kasa kullanıldığı için önerebilirim. Yine de bu bütçede daha iyi markalardan almanızı tavsiye ederim.

Asus 3070 modelini 18-19 dan çıkartacak Türkiye'de. Mart başında stoklara gelecek. Bu ürünün 2k olması çok büyük bir artı. Ama aynı fiyata asus da alınabilecek gibi düşünüyorum. Bu arada benchmarklarını görmeden ASLA ALINMAMALI.
Eğer dediğiniz gibi 3070 18k olursa harika olur. Muhtemelen 16k ya falan da 3060 alınabilir gibi.

Arkadaş bu kaçıncı konu yahu.
Tulpar Abra'dan iyi fakat bazı modelleri çöp kutusu ile eş değer. Tavsiyem beklemeniz.

Geri
Yukarı