Tulpar T7 V21.5 vs. V20.3.2

Bütçe
15000

Shades

Zeptopat
Daha fazla  
Laptop almak istiyorum ve halihazırda Monster'ın laptopları indirimde ve gözüme 2 model kestirdim:

Tulpar T7 v21.5 ve Tulpar T7 v20.3.2.​

Aralarında 3000 TL fiyat farkı var. QHD monitöre ihtiyacım yok fakat kasası magnezyum ve kronik sorunları bulunmayan bir kasa diye biliyorum. Bu farka değer mi?
(Farklı marka veya model önerilerine açığım.)

Kasa için 3000 lira verecekseniz eğer daha güzel laptoplar önerilebilir.

Kasa için 3000 lira verecekseniz eğer daha güzel laptoplar önerilebilir.
Önerilere açığım :).
MSI, ASUS gibi markalara bakmanızı tavsiye ederim o kadar yatırım yapıp bir ton sorun ve kalitesiz kasayla uğraşmak can sıkar.
14 gün içinde değişim olduğu için kasanın kalitesi ve bilgisayarın performansını test etmek için zamanım olur diye düşünüyorum.

Önerilere açığım :).

14 gün içinde değişim olduğu için kasanın kalitesi ve bilgisayarın performansını test etmek için zamanım olur diye düşünüyorum.

Umarım pişman olmazsınız. Sonradan çıkan mavi ekran hatalarını çok fazla gördüm duydum. Ve genelde ısı değerleri/fan sesi dengesinden çok şikayet oluyordu. Tabi bunlar özellikle bu versiyonlarla ilgili değil yanlış anlaşılma olmasın.

Uzun bir süredir 15.6" laptop kullanıyorum ve yine 15.6" bir laptop almak istemiyorum ama diğer özellikleri gayet iyiymiş öneriniz için teşekkürler.
Sonrada ek bir monitör alabilirsiniz.

Geri
Yukarı