Tulpar T7 v21.6 alınır mı?

Bütçe
19.000
Kesinlikle katılıyorum. Ben biraz da V22 kasaları da beklemeyi düşünüyorum. Bence 3060'ın gücü o ya makinesından biraz fazla performans bekliyor gibi. Bende 3060 işimi görür diye düşünüyordum ama sonra görmeyeceği düşüncesiyle 3070'e yöneldim şu anda. Isı konusuna bir şey diyemiyorum.

Hocam 6 GB VRAM 1440p için yeterli değil, kartın performansıda öyle. 3070 çok daha uygun.

Hocam 6 GB VRAM 1440p için yeterli değil, kartın performansıda öyle. 3070 çok daha uygun.

1080P'de de oynanır aslında 27 inç monitör vardı eski sistemimde, 1080p sırıtmıyordu, tabii monitörün iyi olması ve piksel yoğunluğunun da yüksek olması önemli etken. Adamın makine ne oldu acaba? Merak ettim bende. :)

1080P'de de oynanır aslında 27 inç monitör vardı eski sistemimde, 1080p sırıtmıyordu, tabii monitörün iyi olması ve piksel yoğunluğunun da yüksek olması önemli etken. Adamın makine ne oldu acaba? Merak ettim bende. :)

Şu an çalışıyormuş hocam, ama mux Switch çalışmadığından performans düşük.

Şu an çalışıyormuş hocam, ama mux Switch çalışmadığından performans düşük.

Mux Switch olayı gerçekten çok saçma nasıl çözememişler bunu. Bir de dediğim gibi her oyunda olmaması gerekiyor bence, atıyorum GTA V'de olabilir artık eski sayılır, aynı sorunu GTA IV'de yaşıyorduk. GPU %'si düşüklüğü oyunun optimizasyonunun boşluğu mesela benim 5700 XT'de de %100 çalışmıyordu sürekli. Aynı şekilde Cyberpunk falan için de konuşabilirim. Ama bu mux Switch olayının yeni oyunlarda atıyorum RDR2, Cyberpunk gibi oyunlarda olmaması gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı