Monster Tulpar T7 v21.6 alınır mı?

Bütçe
18500
Monster´ı şahsen önermem bir kullanıcı olarak. T7 V16.1.2 kullanıyorum ve ısınma konusunda çok şikayetçiyim.
dostum bilgisayarın baya eski bir model. yeni modellerde, özellikle tulparlarda artık daha iyi sonuçlar alınıyor.
dostum bilgisayarın baya eski bir model. yeni modellerde, özellikle tulparlarda artık daha iyi sonuçlar alınıyor.
ama şu da var yüksek bütçede msi da güzel kompanentler sunabilir. aynı ekran kartını denk işlemciyi vesayre bulursnız msi'dan yöne bir tercih yapın. msi laptopların apple'ıdır fiyatı düşmez değer kaybetmez. sıkıntısı yok dencek kadar az.

ama şu da var yüksek bütçede msi da güzel kompanentler sunabilir. aynı ekran kartını denk işlemciyi vesayre bulursnız msi'dan yöne bir tercih yapın. msi laptopların aplle'sidir. fiyatı düşmez değer kaybetmez. sıkıntısı yok dencek kadar az.
Firmanın müşterisinde bırakmış olduğu izlenim çok önemlidir. Modelimin eski olması az önce Microsoft Edge´de canlı ders izlerken bilgisayarımın aşırı ısınmadan kapanmasını açıklıyor mu? Eski dediğiniz model 3-4 yıllık bir model. Geçen biri 10 yıllık laptop 89 derece oluyor normal mi diye konu açtı. 10 yıllık cihazın ulaştığı dereceye inebilirse benim sıcaklık değerlerim şükür namazı kılarım neredeyse. Dediğim gibi MSI ve Asus gibi daha iyi markalar varken niye Monster´a yirmi bin Türk lirası verilsin ki?

Firmanın müşterisinde bırakmış olduğu izlenim çok önemlidir. Modelimin eski olması az önce Microsoft edge´de canlı ders izlerken bilgisayarımın aşırı ısınmadan kapanmasını açıklıyor mu? Eski dediğiniz model 3-4 yıllık bir model. Geçen biri 10 yıllık laptop 89 derece oluyor normal mi diye konu açtı. 10 yıllık cihazın ulaştığı dereceye inebilirse benim sıcaklık değerlerim şükür namazı kılarım neredeyse. Dediğim gibi MSI ve ASUS gibi daha iyi markalar varken niye monster´a yirmi bin Türk lirası verilsin ki?

Bu konuda çok haklısınız hocam şayet 5 senedir Lenovo Legion Y520 kullanıyordum 5 senedir daha ne ciddi bir kasma problemi yaşadım ne ısınma problemi sadece aldıktan birkaç ay sonra klavye problemim oldu onu da gönderdim garantide 2 haftada üst kasa değişti komple hatta yeni serinin üst kasasını taktı gönderdiler gerçekten firmanın bırakmış olduğu izlenim çok doğru. Bir şekilde MSI ya da ASUS almaya bakacağım o halde.
Hocam Amazon'dan alma imkanın varsa MSI al geç hem de 1 yıl global garantisi var zaten. Türkiye'de aradığın laptopları çok pahalıya satıyorlar yurt dışından alırsan 2-3.000₺ cebine kalır.

Baktım hocam hepsine baktım ASUS'larda teslim süresi en az 1 ay msidada bütçemi biraz aşıyor doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı