Tulpar T7 V21.8.1 vs Excalibur G911

Bütçe
35000
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Casper ısınma sorunundan dolayı tavsiye etmiyorsunuz diye anlıyorum. Tulpar'da da şarjı uzun süre dayanmıyor diye duydum kullanan arkadaşlarımdan fakat Tulpar'ı bu kadar tavsiye eden olduğunu bilmiyordum. Diğer önerilerinize baktım bütçeye yakın olanlar ryzen işlemcili genelde. Ben laptoplarda intel tercih ediyorum ancak; belki de ben yanlış düşünüyorum. Nedenleriyle belirtirseniz sevinirim.

İşimi soran arkadaşlar olmuş; denetçiyim.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Casper ısınma sorunundan dolayı tavsiye etmiyorsunuz diye anlıyorum. Tulpar'da da şarjı uzun süre dayanmıyor diye duydum kullanan arkadaşlarımdan fakat Tulpar'ı bu kadar tavsiye eden olduğunu bilmiyordum. Diğer önerilerinize baktım bütçeye yakın olanlar ryzen işlemcili genelde. Ben laptoplarda intel tercih ediyorum ancak; belki de ben yanlış düşünüyorum. Nedenleriyle belirtirseniz sevinirim.

Laptoplarda Intel daha iyi.

Bazı Tulpar'lar kalitelidir. Attığınız ürün onlardan.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Casper ısınma sorunundan dolayı tavsiye etmiyorsunuz diye anlıyorum. Tulpar'da da şarjı uzun süre dayanmıyor diye duydum kullanan arkadaşlarımdan fakat Tulpar'ı bu kadar tavsiye eden olduğunu bilmiyordum. Diğer önerilerinize baktım bütçeye yakın olanlar Ryzen işlemcili genelde. Ben laptoplarda Intel tercih ediyorum ancak; belki de ben yanlış düşünüyorum. Nedenleriyle belirtirseniz sevinirim.

Bu kadar yüksek seviyede PC alınca illaki oyunda oynarsınız.
O sebeple oyun bilgisayarlarında AMD tavsiye ediyoruz.

İkisi arasından v21.8 çok daha iyi ama Omen varken bu bütçede alınmaz:
Bir de konuda atılan 3080 olan Acer Nitro Max-Q Max-P 3070'lerden daha kötü performans veriyor alınmaz o yüzden

Yeni konular

Geri
Yukarı