Tulpar T7 v25.1.1 God of War'da 95 derece oluyor

TheBigMajor

Kilopat
Daha fazla  
Tulpar T7 v25.1.1 laptopta God of War işlemci sıcaklığı 90 95 derecelere kadar çıkıyor. GPU ise 75 derecelerde. Bu sıcaklık değerlenir normal midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alırken bize mi sordun kardeşim almasaydın?
Saçmaladın. Amacın yardım etmek değilse çıkabilirsin. İnsanların senin gibi tersleyenlere değil, yardım edecek kişilere ihtiyacı var bu forumda.

Tulpar T7 v25.1.1 laptopta God of War işlemci sıcaklığı 90 95 derecelere kadar çıkıyor. GPU ise 75 derecelerde. Bu sıcaklık değerlenir normal midir?

Maalesef Monster'da ısınma sorunları biraz var fakat 95 derece ciddi bir sıcaklık, alalı ne kadar oldu bir bakıma yollayın isterseniz.

Normal ıslemcı 90'larda oluyor ıslemcı turbobost kullandıgı ıcın ekran kartıda normal bir şey oldugu yok ama altını hava aldır laptopun alt sogutuculardan alıp. MSI laptopumda vardı oda aynı Turbo bostta ıslemcı laptopta o dereceler normal pıl ayarından ıslemcı yuksek performans 100'den 95'lere ındırırsen ıslemcı Turbo bost kapanıyor mısal 2.7 SE o sekılde calısıyor Turbo bostta ıse 3.8 oluyor kapanırsa sureklı 2.7 olur ısınmaz.

Bilginiz olmadan yorum yapmayın v25.1 MSI kasa.

MSI mı ilk kez duyuyorum tongfong deseni anlarımda MSI ne alaka? Ayrıca neyi bilip bilmeden yorum yaptım acaba birazcık ısınıyor dedim bir ROG ile Monster'ı ısı konusunda kıyaslar iseniz ısınıyor ofansif yorum yapmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı