Tulpar T7 V25.1.2 alınır mı?

Çağlar Dereli

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sağlam bir oyun bilgisayarı almak istiyorum, beni böyle 5-6 yıl götürsün istiyorum. Aklımda Monster Tulpar T7 V25.1.2 var. İnternette bazı yorumlar çok olumsuz bazıları ise olumlu bu model hakkında. Sizin fikriniz nedir?
Ve öneriniz varsa:
Bütçem 25-28 bin arası.
i7, 16 GB RAM ve RTX 3060 istiyorum.

Arkadaşlar merhaba. Sağlam bir oyun bilgisayarı almak istiyorum, beni böyle 5-6 yıl götürsün istiyorum. Aklımda Monster Tulpar T7 v25.1.2 var. İnternette bazı yorumlar çok olumsuz bazıları ise olumlu bu model hakkında. Sizin fikriniz nedir?
Ve öneriniz varsa:
Bütçem 25-28 bin arası.
i7, 16 GB RAM ve RTX 3060 istiyorum.

Hocam çok seyahat eden biri değilseniz oyun amaçlı tavsiyem masaüstü dizmenizdir 30 bine alcagınız laptop performansını 15 bin e dizeceginiz masaüstünden alabilirsiniz üstelik hangi laptopu alırsanız alın laptoplar oyun oynarken sıcaklık değerleri 70-80 dereceden başlıyor uzun kullanımda tat kaçırır FPS droplar vs.

Bunlar varken alınmaz:

Alınır ama o fiyatlarda daha iyisi varsa alınmaz.(Şu anki piyasadaki laptopları bilmiyorum)

Maalesef temelli kalmıyorum bir yerde gezerim :D masaüstü tabikii daha iyi olacak ama toplayamam maalesef. Teşekkürler.

Bunlar varken alınmaz:

HP iyimiş onu görmemiştim. Hp de bir sıkıntı yaşasak teknik servisi nasıldır acaba?

Bunlar varken alınmaz:

Slayer'ı da ilk defa gördüm bro o nasıldır?
Acer almayı asla düşünmüyorum :(

Son düzenleme:
Maalesef temelli kalmıyorum bir yerde gezerim :D masaüstü tabikii daha iyi olacak ama toplayamam maalesef. Teşekkürler.

HP iyi miş onu görmemiştim. HP de bir sıkıntı yaşasak teknik servisi nasıldır acaba?

Slayer'ı da ilk defa gördüm bro o nasıldır?
Acer almayı asla düşünmüyorum :(

Acer ve Nitro da çok sağlam modeller bence. İkisinden birini seç.

Yeni konular

Geri
Yukarı