Turbobit hesbıyla indirme yapamıyorum

fthclk87

Hectopat
Arkadaşlar daha önceden yurdun (150kb) veya kampüsün (8mb) internet bağlantısından turbobit üzerindeki dosyaları link çeviri yaparak indirebiliyordum. Turbobitten bir aylık üyelik satın aldım bitiş tarihi 27/12/20013 olarak gözüküyor. İndirme yapmak için tıkladıgım her linkde firefox hata verip turbobit geç yanıt veriyor diyor. Chrome da ise idm bir link yakalıyor sonra idm hata turbobit geç yanıt veriyor indirme yapılamıyor diyor. Daha önce böyle birşeyle karşılaşan oldu mu? Üç gündür hesabı kullanamadım. Pek bu işlerden anladığım söylenemez. Yurt veya kampüs gibi açık ağlardan dolayı bir sorun olabilir mi ? Kapatmış falan olabilirler mi ? Benim ip numaram engellenmiş olabilir mi ? Daha önceden indirirken niye sorun olmuyordu ? Para verince battı mi ? :D

Vermiş olduğun linki yurttan denedim ve indirebiliyorum başka şeylerde youtube video olsun bir sorunla karşılaşmadım. 120-150 kb arasında bir indirme hızıyla indiriyorum. Ama turbobit linklerini indiremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücresiz vpn hizmetlerinden yararlanmaya çalıştım ama bağlantı kuramadım. Torrentle indirmeler kapalıydı onu biliyordum da turbobiti ne ara kapattılar anlamıyorum. Turbobit hesabıma 7-8 mb lık bi dosya yükledim sonra aynı dosyayı indirmeye çalıştım aynı sorun gerçekleşti.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı