Turbobit indirme hız sınırı doğru mu?

taha_bozkurt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben Turbobitten ücretsiz olarak video indirmeye çalışırken sorun yaşıyordum dosyayı indir dedikten sonra bağlantınız hazırlanıyor diyordu ama bağlantı gelmiyordu derken yukarda watch online diye bi yazı altında da indirmek istediğim videoyu gördüm açtım sağ tıkladım indir deyince 10 mb hıza kadar indirmeye başladı sizce neden böyle bir imkân tanınmıştır biraz kıllandım doğrusu bilen aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu servis ile maalesef üye olmadan hız sınırlaması var. Üyelik alınca tam hızda indirme yapabilirsiniz.

Bilsek ona göre yorum yapardık.

Sonuçta kullandığınız bir internet tarifesi olması lazım. Örnek olarak 35 Mbps gibi.

Arkadaşlar merhaba ben turbobitten ücretsiz olarak video indirmeye çalışırken sorun yaşıyordum dosyayı indir dedikten sonra bağlantınız hazırlanıyor diyordu ama bağlantı gelmiyordu derken yukarıda Watch Online diye bir yazı altında da indirmek istediğim videoyu gördüm açtım sağ tıkladım indir deyince 10 MB hıza kadar indirmeye başladı sizce neden böyle bir imkân tanınmıştır biraz kıllandım doğrusu bilen aydınlatabilir mi?

Hocam çok iyi açık bulmuşsunuz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı