Turbobit neden indirme hızı yavaş

Şunu lütfen anlayalım, parası olmayan ve gerçekten zor durumda olanlara şu saçma dayatmayı yapmayın, bu olanlar onların suçu mu? Mesela bir öğrenci aylık bursunun önemli bir kısmını kalkıp oyuna verebilir mi, veremez. Bu duruma düşürenler utansın.
Hocam burada silah zoruyla yapılan bir dayatma yok. Korsan kullanım hem ticari hem de güvenlik açısından etik değil. İşin parasal kısmı pek umrumda değil ama bu arkadaşımız, belki yarın siz, ben aynı şeyi korsan olarak indirdikten sonra cihaza bulaşan zararlı yazılımdan dolayı kimden destek alacağız? Az da olsa ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Bu arada RTX ekran kartı olanlar da gidip korsan almasın bir zahmet.
İndirme hızının yavaş olmasının düzeltme sorunu olup olmadığını sormuş. Oyunu nereden indirebilirim gibi bir yazı göremiyorum. Ya da bu link güvenilir mi gibi bir yazı.
Daha fazla konu dışı mesaj atmayacağım ama herşey sizin yorum kabiliyetinizde bitiyor maalesef.

@SiyahPassat Agresif tavırlarımdan dolayı kusura bakmayın hocam. Mesajım yanlış algılara sebep olduğundan sinirim bozulmuştu.

Son düzenleme:
Hocam burada silah zoruyla yapılan bir dayatma yok. Korsan kullanım hem ticari hem de güvenlik açısından etik değil. İşin parasal kısmı pek umrumda değil ama bu arkadaşımız, belki yarın siz, ben aynı şeyi korsan olarak indirdikten sonra cihaza bulaşan zararlı yazılımdan dolayı kimden destek alağız? Az da olsa ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Bu arada RTX ekran kartı olanlar da gidip korsan almasın bir zahmet.
Hocam benim demek istediğim, böyle şeylerin dayatılarak söylenmemesi gerektiği, burası özgür bir forumsa gerçekten durumu olmayan birisine zorla dayatmanın bir anlamı olmaz diyorum, ayrıca her oyunda böyle bir durum oluşmaz, adamakıllı bilirse indirdiği yeri bazen sorunsuz da kullanabiliyor gördüğüm kadarıyla. Örneğin God of War PC'ye ilk çıktığında konsolda oynayanların çoğu belki kaçak indirmiş olabilir. Benim sinir olduğum şey baba parası yiyen tipler gibi zenginler kalkıp burda ahlak bekçiliği yapıyorlar.

Geri
Yukarı