Turbox 10.000 TL sistem satıyor!

Arkadaş biri fazladan koymuş normalde 600MHz olacaktı.
Bir de sisteme F/P diyenler 3K falan aldı herhalde hepsi mi iyi yorum olur.

Adamlar geleceğe yatırım olsun diye 1600MHz seçmişler ve üşenmemiş tek tek testlerden geçirip optimize etmişler. Bir de dalga geçiyorlar.

Ama 1080p için hala geçerli bir kart diyebiliriz sorun kötü olması değil fiyatına göre kötü olması.

Evet fiyatına göre kötü ben bu sistemi desteklemiyorum. Anlamak niye bu kadar zor? Kötü dediğiniz karta kötü değil dediğimde bu sistemin harika olduğunu mu söylemiş oluyorum?

ed272c8f-5211-47ee-9a0b-4601a685f98f.jpg

de085064-9ed9-417c-be3e-c48213a2237d.jpg

İnsanlar cidden almış geçmiş olsun ne diyeyim.
Neyse ki sadece GTA 5 oynuyorlar.

Evet fiyatına göre kötü ben bu sistemi desteklemiyorum. Anlamak niye bu kadar zor? Kötü dediğiniz karta kötü değil dediğimde bu sistemin harika olduğunu mu söylemiş oluyorum?
Sizin kartınızı aşağılamak gibi bir amacım yok hatta ben rx 560 kulanıyorum o da çöp ötesi .

Dandik kutudan GTX 1650 Mi?!?!
Adamlar ışın izlemek için RTX kart alıyor, bunda ışını , gölgeyi izlemek için yanında teleskop taşıyıp, teleskopla bakacak adam 😂 Aklıma Enis Kirazoğlu'nun 1650 ile Read Dead Redemption 2'yi ultra'da 144 fps'te oynadığı video geldi 🤣 Üç kağıtçı photoshopla köşeye 144 yazısı koymuş, bakın ben kasmada akıcı oynuyorum diyor 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı