Turbox alınır mı?

Tüm bileşenlerimi ASUS H81M-D anakartımdan yeni bir Turbox marka anakarta taşıdım. Bu değişiklikle birlikte, Microsoft Visual Studio programını açmak için eskiden 2 dakika beklemem gerekiyordu, ancak şimdi sadece 7 ila 30 saniye arasında bir süre gerekiyor. Şahsen, ben bir yazılımcı olarak Turbox marka anakartın kötü olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden neden bazı insanların böyle düşündüğünü anlayamıyorum.

Ben sadece anakartımı aldım, tabii ki bileşenler de önemli.

Son düzenleme:
Tüm bileşenlerimi ASUS H81M-D anakartımdan yeni bir Turbox marka anakarta taşıdım. Bu değişiklikle birlikte, Microsoft Visual Studio programını açmak için eskiden 2 dakika beklemem gerekiyordu, ancak şimdi sadece 7 ila 30 saniye arasında bir süre gerekiyor. Şahsen, ben bir yazılımcı olarak Turbox marka anakartın kötü olduğunu düşünmüyorum, bu yüzden neden bazı insanların böyle düşündüğünü anlayamıyorum.

Hocam bende aynı şekilde sadece anakartı satın aldım ama bu yorumları okuduktan sonra bir korku geldi içime inşallah sorun olmaz :D PC'yi uzun süre açık bırakan birisiyim de ev yanmaz inşallah soakfpakf.

Hocam bende aynı şekilde sadece anakartı satın aldım ama bu yorumları okuduktan sonra bir korku geldi içime inşallah sorun olmaz :D PC'yi uzun süre açık bırakan birisiyim de ev yanmaz inşallah soakfpakf.

Anakartin ureticisi Turbox degil!

Siradan bir Cin ureticisi, marka basilarak Turbox yaziliyor. Kimin urettigi bile belli degil!

Anakartin ureticisi Turbox degil!

Siradan bir cin ureticisi, marka basilarak Turbox yaziliyor. Kimin urettigi bile belli degil!

:) komiksin, bana Çin'de üretilmeyen bir teknoloji ürünü göster. İphonlar bile Çin'de üretilirken Çin'i kötüleyemezsiniz :D Çin de üretilen şeyler gayet kaliteli yani Turbox'u kötüleyemezsiniz ki Turbox'un hazır PCleri gerçekten kötü onu söyleyeyim 1. gen işlemci ve GT 740 aşırı kötü bir sistem olduğunun farkındayım fakat anakartları ucuz ve özellikleri güzel
İyi akşamlar.

:) komiksin, bana Çin'de üretilmeyen bir teknoloji ürünü göster. İphonlar bile Çin'de üretilirken Çin'i kötüleyemezsiniz :D Çin de üretilen şeyler gayet kaliteli yani Turbox'u kötüleyemezsiniz ki Turbox'un hazır pcleri gerçekten kötü onu söyleyeyim 1. gen işlemci ve GT 740 aşırı kötü bir sistem olduğunun farkındayım fakat anakartları ucuz ve özellikleri güzel.
İyi akşamlar.

Evet, Çin'de uretiliyor ama onlar merdiven alti degil, bilinen ve guvenilir ureticiler tarafindan.

Turbox ise Çin'den merdiven alti, kimin urettigi-yaptigi belli olmayan, belki AliExpress, alibaba falan uzerinden alip etiket basilan ucuz bilesen anakart.

İyi aksanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı