Turbox Alınır Mı?

• Konuyu başlatan Nuhy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 12B
Niye öyle diyorsunuz, 1 cigolayt ekran kartı var, 300w POWER SUPPYLE var. Çok güzel bir bundle olmuş. 4 cigolayt rem. Canavar maşallah!

@FantastikTürk @Silinen üye

Şaka bir yana ben bundan daha aşağısını almanı önermem. Biraz parasını biriktirsin en azından bunu alsın arkadaşın. O Turbox çöpü ile CS:GO'yu oynamayı bırak Chrome'da dolaşamazsın.
Hocam sistem iyi yalniz R7 240'i cikar. G4560'in GPU'sunu kullansin. Ileride 1050 TI gibi bir sey takar.

Yeni fark ediyorum @My Man! 5400 RPM HDD koymussun onu 7200 RPM'likle degis.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
[/QUOTE]
Sadece GPU değil, CPU olarak da CS:GO aç bir oyun. Turbox ile imkansız ancak
Hocam sistem iyi yalniz R7 240'i cikar. G4560'in GPU'sunu kullansin. Ileride 1050 TI gibi bir sey takar.

Yeni fark ediyorum @My Man! 5400 RPM HDD koymussun onu 7200 RPM'likle degis.
Ben onu 7200 diye koymuştum. :D Kaçmış arada.

Kesinlikle alınmaz. Ellerindeki parçaları kullanıp yenilenmiş (refurbished) şekilde satıyorlar. i5, i7 yazdığına kanmayın. Windows zor açılıyor.

Niye öyle diyorsunuz, 1 cigolayt ekran kartı var, 300w POWER SUPPYLE var. Çok güzel bir bundle olmuş. 4 cigolayt rem. Canavar maşallah!

@FantastikTürk @Silinen üye

Şaka bir yana ben bundan daha aşağısını almanı önermem. Biraz parasını biriktirsin en azından bunu alsın arkadaşın. O Turbox çöpü ile CS:GO'yu oynamayı bırak Chrome'da dolaşamazsın.
Valla o zaman için iyiymiş şimdi ordaki ram 500 tl oldu arkadaş inşallah toplamıştır şimdi ram i bile ikinci el satsa kar eder

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,5 KB · Görüntüleme: 45

Yeni konular

Geri
Yukarı