Turbox anakart alınır mı?

H55 anakart ile alakalı bir soru soruluyor ve siz A320 anakart öneriyorsunuz. Fanboylar çoğunlukla dünyadaki herkesin AMD alacağını düşünüyor da, fanboy olma ihtimaliniz var bana göre.
Arkadaş AMD fanboyu da sana ne oluyor ? :D
A320 anakartı görünce sinir krizleri mi geçiriyorsun ?

H55 anakart ile alakalı bir soru soruluyor ve siz A320 anakart öneriyorsunuz. Fanboylar çoğunlukla dünyadaki herkesin AMD alacağını düşünüyor da, fanboy olma ihtimaliniz var bana göre.
Belki gözden kaçırdım? Nereden biliyorsunuz? Ayrıca fanboy olmakla hiçbir alakası yok. Kelimenin anlamını öğrenin ve ondan sonra kullanın. Bir daha da anlamını bilmediğiniz kelimeleri kullanmayın.

Belki gözden kaçırdım? Nereden biliyorsunuz? Ayrıca fanboy olmakla hiçbir alakası yok. Kelimenin anlamını öğrenin ve ondan sonra kullanın. Bir daha da anlamını bilmediğiniz kelimeleri kullanmayın.
Gözden kaçırma yok ortada. Başlığı okuyup fanboy olduğunuz için dünyadaki herkesin AMD kullandığını düşünerek A320 chipset anakart attınız, bu kadar basit.

Gözden kaçırma yok ortada. Başlığı okuyup fanboy olduğunuz için dünyadaki herkesin AMD kullandığını düşünerek A320 chipset anakart attınız, bu kadar basit.
Fanboy falan değilim. Hiçbir alakası da yok. Gözden kaçırma yok ne demek? Benim yaptığım hareketi benden iyi mi bileceksin? Daha anlamını bilmeden istediğin kelimeyle burada insanlara hitap edemezsin. Hitap şeklini düzelt, o kelimenin anlamını da öğren ondan sonra gel benimle konuş. Sonra burada saçma sapan yorumlar yapma.

Fanboy falan değilim. Hiçbir alakası da yok. Gözden kaçırma yok ne demek? Benim yaptığım hareketi benden iyi mi bileceksin? Daha anlamını bilmeden istediğin kelimeyle burada insanlara hitap edemezsin. Hitap şeklini düzelt, o kelimenin anlamını da öğren ondan sonra gel benimle konuş. Sonra burada saçma sapan yorumlar yapma.
Tamam efendim, emriniz alındı. Sizden tek ricam artık konuların ana mesajını tamamen okumanız.

Merhabalar. Benim geçen aylarda bilgisayarımın anakartı arızalandı. Tamir edilemeyince çare olarak yeni bir anakart almayı düşündüm. Turbox diye bir anakart markası var uygun fiyatlı alırsam bir sıkıntı olur mu? Mikro ATX 1156 pin anakart alıp Xeon X3440 takacağım.
Tavsiyelerinizi en kısa sürede bekliyorum.
Ürün bu:
Alınır. Yanlız bu ve piyasadaki tüm sıfır LGA 1156 anakartlar Çin'de üretilen X3440 gibi eski işlemciler takılsın diye üretilen kalitesiz ve haliyle ucuz anakartlar. Attığınız linkteki fiyat Aliexpress fiyatı ile yakın olduğu için alınabilir.

Yok bana kaliteli, markalı bir anakart lazım dersen mecburen ikinci elden 8-10 senelik anakartlara bakman gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı