Turbox anakart alınır mı?

Buradaki sanarsın herkes turbox bir ürün kullandı ve yorumunu o şekilde yapıyor. Gamepower içinde hep aynısını yapıyorsunuz biri bir yorum yapıyor olumsuz şekilde sonra her açılan konuya aynı şeyler alınmaz ne demek kardeşim bütçesi kimin neye yetiyorsa onu alır. Biz diyormuyuz turbox şu markadan daha iyi diye. İnsanların ekmeğiyle oynuyorsunuz. Gamepower için okadar olumsuz yorum almıştım klavyeside harika mousepadide öyle şimdi faresini de sipariş ettim eminimki oda güzeldir. Bir sürü marka kullandım bi corsair razer tabiki değil ama fiyat olarak üç katı edecek bir şey de ortada bilmem anlatabildimmi.

@Mr.Kitty burada biz kullanmadık fakat kullanan ve çok kötü geri bildirimler sağlayan birçok kişi var. Hatta her forumda. Emin olun burada sallayan kimseler yoktur. Olsa bile gereği yapılıyor...

@Mr.Kitty burada biz kullanmadık fakat kullanan ve çok kötü geri bildirimler sağlayan birçok kişi var. Hatta her forumda. Emin olun burada sallayan kimseler yoktur. Olsa bile gereği yapılıyor...
Peki sitelerdeki olumlu yorumlar ne olacak madem geri dönüş bukadar önemli herkes kötü demiyorki belki haklısın kötü diyenlerin sayısı fazla ve bunun nedeni kullanmamış kişilerinde bu ürünleri kötülemesinden kaynaklı. Şimdi bir gamepower ürünü alacak birine sorsalar ben kesinlikle al bu paraya gayet iyi diyorum bir başkası hayır kötü bildirimler var diyor. Ben kullanan biriyim diğeri başklarının ağzıyla konuşuyor hangisi senin gözün de daha değerli olur. Böyle yazıncada sanarsın gamepower fanıyım sadece örnek olsun diye yazdım bir dünya marka var böyle boş yere leşlenen. Bu forumu dikkate alarak bilgisayar alınsa sadece herhalde birkaç marka harici iflas edecek.) Her ürünün alıcı her bütçeye göre farklı. Kötü demek çok acımasız demek istediğim sadece bu.

Konunun başlığına bakıp mesaj yazmada bulunan mantık nedir acaba? H55 çipsetli bir anakart alacak arkadaş, siz her zamanki AMD fanboyları gibi direkt AMD'nin A320 çipsetine sahip bir anakartını atmışsınız, başlığa bakarak mesaj yazmanız komiğime gitti açıkçası.
Fanboy? 🤣
Kelimenin anlamını bildiğinizden eminsiniz dimi?

Yeni konular

Geri
Yukarı