Turbox anakartın neden çok kötü yorumu var?

Bütçe
750-1000

BugssBunny

Centipat
Daha fazla  
RAM
DDR3 8gb
İşlemci
i5 3350p
Herkes o markanın bardağı olsa bile almam diye yazmış. Yani nedir bu sebep anakart alacağım araştırıyorum. i5 3350p işlemci DDR3 8 GB RAM var onu buldum uygun gibi gözüküyor açıklayabilir misin? Anakart o kadar kötüyse başka nasıl bir anakart alabilirim? CS'yi Valorant'ı falan oynayacağım uzun süre güzel bir şekilde beni götürebilecek bir anakart arıyorum şu an kullandığım anakart ASUS H61M-K RAM slotunun biri yandığı için anakart alacağım o yüzden önerileriniz varsa söylerseniz çok memnun kalırım :)

@messinicocugu, Size güzel anakart bulur. Turbox'a para verilmez, çok kötü.

Son düzenleme:
Şöyle anlatayım size: Bir devre yapacaksınız, üzerinde çabuk bozulan 1-2 liralık dirençler, akım düzenleyiciler koyup yapıyorsunuz ve ömrü 5-6 ay oluyor genelde. Ve bu; o devre ile tümleşik kaliteli materyallere de zarar veriyor.

Ben size Turbox deneyimimi anlatayım. Elimde i5-3470 bir işlemci vardı ve değerlendirmek için çok ucuzdan anakartı aldım 190TL civarındaydı 2 yıl önce ve hala kullanıyorum ama bu kimsede sıkıntı çıkarmayacak anlamına gelmez.

Çin'den getirilimiş 2.el anakartlara marka basıp satıyorlar. Tercih sizin.
Şöyle anlatayım size: Bir devre yapacaksınız, üzerinde çabuk bozulan 1-2 liralık dirençler, akım düzenleyiciler koyup yapıyorsunuz ve ömrü 5-6 ay oluyor genelde. Ve bu; o devre ile tümleşik kaliteli materyallere de zarar veriyor.
Ozaman arkadaşın tavsiyesine göre esonicmi alayım varmı daha iyi bi öneriniz Asboard ta öneriyorlar ama çoğunlukla 2.el de almak istemiyorum güvenemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı