Turbox ATM900068 sistem alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
PCH-POLLUX | Game Garaj bu sistem çıkan neredeyse her oyunu açar, oynatır. O bilgisayardan 6-7 kat daha güçlüdür. Turbox almayın. Şu anki monitörünüzle bir süre daha idare edin. Para bulunca isterseniz monitör de alırsınız.

Arkadaşa APU sistemler önerildi oda APU güzel dedi yani hiç okumadan mı yazıyorsunuz eski yazıları okumadan yazmışsın kaç tane aynı PC'den önerildi.

Pollux 3APU | Game Garaj Bu hariç hiçbir sisteme bakmayın. Güzel güzel üstüne 700 TL ile kaliteli set de dizersiniz. Ekran kartı yok diye gözükebilir ama işlemcinin içinde. Sizin attığınız o bilgisayarın 5 katı daha fazla performans verir. Küçük yaşta bir çok kişi böyle tuzaklara düşüyor. Siz, buraya danışarak büyük bir şansınızın olduğunu söylemek isterim. Üç yıldır biriktirilen parayla TurboX adlı bilgisayarlardan alsaydınız cidden üzülürdüm.

Arkadaşa APU sistemler önerildi oda APU güzel dedi yani hiç okumadan mı yazıyorsunuz eski yazıları okumadan yazmışsın kaç tane aynı PC'den önerildi.
Evet hiç okumadan yazıyorum. Bu bilgisayar varken APU yerine bu bilgisayar alınmalı bence.

Pollux 3APU | Game Garaj bu hariç hiçbir sisteme bakmayın. Güzel güzel üstüne 700 TL ile kaliteli set de dizersiniz. Ekran kartı yok diye gözükebilir ama işlemcinin içinde. Sizin attığınız o bilgisayarın 5 katı daha fazla performans verir. Küçük yaşta birçok kişi böyle tuzaklara düşüyor. Siz, buraya danışarak büyük bir şansınızın olduğunu söylemek isterim. Üç yıldır biriktirilen parayla Turbox adlı bilgisayarlardan alsaydınız cidden üzülürdüm.

Önerdim aynı sistemi 😞.

Evet hiç okumadan yazıyorum. Bu bilgisayar varken APU yerine bu bilgisayar alınmalı bence. Ne önereceğim size düşmüyor sanırım.

Ekran kartını sonradan takacağım diyor Allah'ım ya.

Önerdim Aynı Sistemi 😞.
Görmemişim, kusuruma bakmayın.

@EfeKaanPRO bu arada bütün parayı monitöre baymanızı öneririm. A101'den piranha gibi klavyeler kullanmanız pek bir şeyi değiştirmeyecektir.
LG 22MK400H-B 21.5" 75 Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)
Normalde Philips 221V8A/01 21.5" 75Hz 4ms (HDMI+Analog) FreeSync Full Fiyatı (hepsiburada.com) adlı monitörü önerirdim. Fakat bütçeyi biraz aşıyor. Maus ve klavyeyi A101'den alın. Monitör hepsinden önemli.

Görmemişim, kusuruma bakmayın.

@EfeKaanPRO bu arada bütün parayı monitöre baymanızı öneririm. A101'den Piranha gibi klavyeler kullanmanız pek bir şeyi değiştirmeyecektir.
LG 22MK400H-B 21.5" 75 Hz 1ms (HDMI+Analog) FreeSync Full HD Gaming Monitör Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)
Normalde Philips 221V8A/01 21.5" 75Hz 4ms (HDMI+Analog) FreeSync Full Fiyatı (hepsiburada.com) adlı monitörü önerirdim. Fakat bütçeyi biraz aşıyor. Maus ve klavyeyi A101'den alın. Monitör hepsinden önemli.

Monitörü 2 el alabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı