TURBOX ATM910120 hazır sistem CS:GO ve Minecraft oynatır mı?

Tm upgrade manasında elbette o daha iyi ama turbox'de işlemci ve ekran kartı daha iyi. Yani bu kadar düşük bir sistemde upgrade'e destek vermek saçma olur. Zaten az performansla oyun oynama çalışacak. Evet bende tavsiye etmiyorum turbox izoly falan ama attığın sistem daha düşük. Bu bütçeye anca 2. El güzel bir şeyler toplanır.
R7 240 VEGA 3'den daha güçlüdur. I5 3210M 200ge'dan daha iyidir.
I5 3210M 200GE işlemcisinden daha mı iyi? 😀

Tm upgrade manasında elbette o daha iyi ama turbox'de işlemci ve ekran kartı daha iyi. Yani bu kadar düşük bir sistemde upgrade'e destek vermek saçma olur. Zaten az performansla oyun oynama çalışacak. Evet bende tavsiye etmiyorum turbox izoly falan ama attığın sistem daha düşük. Bu bütçeye anca 2. El güzel bir şeyler toplanır.
R7 240 VEGA 3'den daha güçlüdur. I5 3210M 200ge'dan daha iyidir.

Bir daha düşünün.

Onu bilecek kadar bilgiliysen Turbox almayı düşünmezdin ve @WhiteFountain in attığı sistem çok daha iyi.

Yazdığımı okursan anlarsın. Diyorumki bende tavsiye etmiyorum turbox izoly gibi markaları ama senin attığın sistem daha düşük performans verir dedim. Ve sonradan fark ettikki o farklı bir işlemciymis. Uzatmaniza gerek yok. Şurada bir çok kişiye sistem aldirmisligim var. Ve bir çok kişinin konusunu çözmüşlugum var. Ve söylediklerimi carpitmasaniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı