Turbox ATM9919198 sistem alınır mı?

3000'i geçmeyecek ve 8 GB RAM olacak hocam.

Butceyi hafif astim, hic asma sansin yoksa anakarti A320 ile degistir veya PSU'dan kis.

Hocam adam animatör olacağım diyor içinde ekran kartı bile yok :(. Bu dönemde bulunması zor ama en azından RX 570 ayarında sistem önersek daha mantıklı olur fakat önerdiğiniz sistem oyunlar oçin yeterli.

3000 TL sistem için en mantıklı olur belki biraz daha üstü bulunur o da işlemcinin gelişmişi olur. 3000 TL'ye RX570 sistem bulmanız imkansız.

Hocam adam animatör olucam diyor içinde ekran kartı bile yok :(. Bu dönemde bulunması zor ama en azından RX 570 ayarında sistem önersek daha mantıklı olur fakat önerdiğiniz sistem oyunlar oçin yeterli.
Bul da at o zaman.
Nerede bulacaksın Rx570'i? E hadi ikinci el aldık diyelim. Sadece ekran kartıyla çalışmıyor sistem.
İyi bir şeyler istiyorsa bütçeyi Allah katına çıkarması gerek şu zamanda.

Butceyi hafif astim, hic asma sansin yoksa anakarti A320 ile degistir veya PSU'dan kis.

Eğer monitör istemiyorsa bu şekilde olur. Ram'den iki tane. Aşamam diyorsan kasa alma, sonradan alırsın.

Hocam bu daha iyi olmaz mı?

PSU 250W ne korumasi var ne bir seyi, kasanin plastiginin kokusu buradan burnuma geldi zaten. SSD desen kronik sorunlu. Islemciye abanacagiz diye tum parcalardan kismislar.

Hocam bu daha iyi olmaz mı?
Kronik sorunlu SSD.
O kasanın hava akışını sağlayabileceğini sanmıyorum.
PSU 250W ne korumasi var ne bir seyi, kasanin plastiginin kokusu buradan burnuma geldi zaten. SSD desen kronik sorunlu. Islemciye abanacagiz diye tum parcalardan kismislar.
Adam haklı :D

Geri
Yukarı