Turbox bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz?

İşsizliğin verdiği etkiyle kanalın diğer videolarına da baktım. CSGO yayını yapmış mesela. İzlerken kafam ağrıdı kasmalardan dolayı.

Alta gelen yorumlarda da herkese öneriyormuş bu sistemi. CSGO'yu, ZULA'yı kaldırıyormuş güya. Bu yüzden de süper bi' sistemmiş.

Sırf kasanın ışıklı olmasına, ZULA kaldırmasına kanarak gidip 3000₺ bayılıyor millet bu sistemlere. Bu kadar bilgisiz miyiz biz yahu?

İşsizliğin verdiği etkiyle kanalın diğer videolarına da baktım. CS:GO yayını yapmış mesela. İzlerken kafam ağrıdı kasmalardan dolayı.

Alta gelen yorumlarda da herkese öneriyormuş bu sistemi. CS:GO'yu, Zula'yı kaldırıyormuş güya. Bu yüzden de süper bi' sistemmiş.

Sırf kasanın ışıklı olmasına, Zula kaldırmasına kanarak gidip 3000₺ bayılıyor millet bu sistemlere. Bu kadar bilgisiz miyiz biz yahu?

Ben şunu anlamıyorum Technopat Sosyal neden kendi içinde gömüyor Turbox'u? Etrafa haber iletmeliyiz doğudan batıya, kuzeyden güneye. 7 gök duymalı Turbox'un adını.

Ben şunu anlamıyorum Technopat Sosyal neden kendi içinde gömüyor Turbox'u? Etrafa haber iletmeliyiz doğudan batıya, kuzeyden güneye. 7 gök duymalı Turbox'un adını.

Alan vatandaşlar ürünü övmek yerine gömseler zaten kimse almayacak ama satın alan vatandaşlar ürünü öve öve bitiremiyor.

Yazık ya acıyorum bunlara şunları bilgisayar sanıyorlar yarın PSU bir taraflarında patlayınca Turbox'u görürler böyle çocukların almasının tek sebebi ebeveynlerine yalvarıyorlar onlarda en ucuz neyse onu alıyorlar gram fikir sahibi olmadan sonra böyle şeyler oluyor.

Kankam bak bu arkadaşın 4000 TL dediğin işlemci 2010 işlemcisi.
Ekran kartının 4gbliğine kanma GT 730 galiba sistemin kartı 2 GB olan kartlara geçiliyor.
PSU desen markası ne bilinmez. 3 gün götürür 3 yıl da götürebilir.
Harddiskin sağlığı her an %80'lere düşebilir dediğim gibi kaliteli değiller.
Ee bu PC GTA CS oynatıyor diyorsun ama bu oyunlar artık sistem yoran oyunlar değiller.

Doom Eternal'a baksın ya da CoD Warzone baksın. PC çökmezse tabii.

Bak sistemim bu arkadaşa yakın aşağı yukarı. Ben PC'yi 1800 TL'ye 2. el aldım.

Monitör falan dahil bu arada.

Bu arkadaş galiba 2700 TL civarına aldı. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Başka biri olaya dahil oldu ve siz bilmiyorsunuz siz Pentium PC hak ediyorsunuz gibi konuştu. Verdiğim yanıt güzeldir inşallah.

Kankam bak bu arkadaşın 4000 TL dediğin işlemci 2010 işlemcisi.
Ekran kartının 4gbliğine kanma GT 730 galiba sistemin kartı 2 GB olan kartlara geçiliyor.
PSU desen markası ne bilinmez. 3 gün götürür 3 yıl da götürebilir.
Harddiskin sağlığı her an %80'lere düşebilir dediğim gibi kaliteli değiller.
Ee bu PC GTA CS oynatıyor diyorsun ama bu oyunlar artık sistem yoran oyunlar değiller.

Doom Eternal'a baksın ya da CoD Warzone baksın. PC çökmezse tabii.

Bak sistemim bu arkadaşa yakın aşağı yukarı. Ben PC'yi 1800 TL'ye 2. el aldım.

Monitör falan dahil bu arada.

Bu arkadaş galiba 2700 TL civarına aldı. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Başka biri olaya dahil oldu ve siz bilmiyorsunuz siz Pentium PC hak ediyorsunuz gibi konuştu. Verdiğim yanıt güzeldir inşallah.

Galiba o sensin YouTube'da yazmışsın 10 saat önce sonra bende yazdım Pentium hak ediyorsunuz diye yanıtlamış.

Geri
Yukarı