Turbox bilgisayarlar iyi mi?

Yahu bu Turbox gibi markalar 1. nesil islemcileri nereden buluyorlar? Bilmedigim bir underground islemci pazari mi var?

Adam 2010 senesinde piyasaya surulen Xeon islemciyi itelemeye calisiyor. Peki sen bu islemciyi nereden buldun? Hadi buldun uyumlu anakarti nereden buldun. Cidden su bilgisayari toplamak istesen toplayamazsin.

Galerici gibi gezip gezip 100 liraya parca alip RGB kasaya koyup satiyorlar mi ne yapiyorlar. Gece gece merak dustu icime.
C H I N A

1625167152'ıncı konu bu olabilir, Technopat Sosyal veya herhangi bir yere baksan bu kasaların ne kadar kötü olduğunu anlarsın. GT 730 koyup oyun bilgisayarı yazmışlar :D komedi falan mı bu?

Uçurumdan yuvarlanmadan hemen önce yukarıdaki ipi gördün. Doğru yerdesin.

Yanıt: Çöp bilgisayarlardır. Işıklı kasanın içine ölü sistem dizip satan bir firmadır. Uzak durun.

Aksakallı dede misin sen? 😅 Şaka bir yana okurken bir garip oldum özellikle doğru yerdesin bölümünde. Özel eğitim veren gizli bir örgütüz sanki.

Son düzenleme:
Evet iyi fakat ekran kartını değiştirmen gerekecek, diğer parçalar gayet iyi. Profesyonel değil ama, ortayla başlangıç arası. Neden herkes emoji atıyor? Hatam varsa söyleyin. Herkes emoji attı bende atayım :D.

Çünkü iyi olan hiçbir tarafı yok dostum, yanlış yönlendirme kimseyi lütfen.

Geri
Yukarı