Turbox Bombası

Geçen konumda, ki çok önceydi, Full Everest bombası yapmıştım. Sıra Turbox için geldi. İster 1 tane yapın ufak çaplı patlama olsun, ister birkaçını birleştirin C4 gücünde olsun. Parçalarımız:

Sisteme gücü veriyoruz ve 5 dakika sonra hayırlı olsun, bombanız patlamıştır. Soru varsa alabilirim. İstek çok olursa Izoly'de bile yapabilirim.

Not: Konu troll amaçlıdır, açıldığı yere dikkatli bakın.
RAM (2 adet)

Anakart işlemci uyumsuz.

Bunu okul müdürümün odasına kurarsam hasar ne kadar olur kaç ders gider tahminen
1 tanesine tahminen 4 ders gider.
Olmamış, sevmedim.
Bunu koy ki nükleer olsun.
Neyazıkki koyamam çünkü sistem full Turbox olmalıydı. İsterseniz full GamePower yapabilirim başka sefere.
Patlamanın çapı ne kadar olur?
1 tanesiyle verilen güce bağlı olarak 100-150 metre arası değişmektedir.
Bu sistem için aşağıdaki yönergeleri uygulayarak patlama gücünü arttırabilirsiniz:
Topraklamasız priz + sıvı teması + PSU kısmına tutulan havya + yaz mevsimi + stress test + güzel bir tekme =

Bu arada sistemi beğenmedim. Daha iyi patlayıcılar yapılabilir.
Türkiye'desin kendine gel, bütçe belli.

Bundan bir tane Wuhan’a yollayalım. Dünya’nın en hayırlı işini yapmış oluruz. Herkes bizi kahraman ilan eder.
Bence mantıklı bir fikir, aklıma hiç gelmemişti.
Konuyu yasadışı içerik ve suça teşvik etme sebeplerinden dolayı gerekli birimlere ihbar ettim. Onlara anlatırsınız artık.
Zaten bunun masrafı için Emniyet ve diğer birimlerle iletişime geçtim, prototipiyle test yapıyorlar şuan yani sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı