Çözüldü Turbox Boot ve BIOS Menü Tuşu Nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Anakart modelini öğrenmeniz lazım. Turbox bir üretici olmadığından -ve asla olamayacağından- gerçek üreticiyi öğrenirsek ona göre tuşu söyleriz.

Anakart modelini öğrenmeniz lazım. Turbox bir üretici olmadığından -ve asla olamayacağından- gerçek üreticiyi öğrenirsek ona göre tuşu söyleriz.

Hocam biraz hort olmadı mı?

Sağ olun ama 9 ay olmuş adam mesajı yazalı :D

Recep abi mesaj kasmaya çalışıyor 9 ay önceki konuya mesaj yazarak.(!)

Hocam biraz hort olmadı mı?
Olmadı. Neden olmadı biliyor musun? Turbox kullanıp aynı soruyu soracak olan tek kişi konu sahibi değil.

Şimdi bu senin, benim mesajımı ikinci kez sorgulayışın. Sorgulamak güzeldir ama bir noktadan sonra işleyişi sekteye uğratırsa orada bir sorun olabilir. Ve ben bir sorunu çözmeye çalışırken sekteye uğramayı pek sevmem 👍

Ha bu arada gerçek üretici de Onda. Geçen onun rehberini yaptım ama senden bir takdir mesajı alamadım. Neden beni o zaman takdir etmezken şimdi sorguluyorsun? Just pulling your leg kid... Chill.

Geri
Yukarı