Turbox çok mu kötü?

Dostum o çöp bilgisayarın linkini derhal yere bırak ve şu sistemi topla:
Dipnot: Sistemi ikinci el toplarsan daha iyi olur fakat bu haliyle de alırsan ilerde yükseltme şansın var.

O kadar kötü değil. Benim kasa Turbox monitörle beraber aldım 6100 TL'ye. GTA 5 kaldırıyor grafikleri tabii düşük yaparsınız. İşlemciyle bir sıkıntı çıkmadı ama işlemci çok eski yapıyorlar ve zaten diyorlar şu oyunu kaldırır bu oyuna kaldırmaz diye. Trendyol'dan soru cevaplara bakarsın ama mouse ve klavyesi çok kalitesiz kesinlikle alma bu ikiliyi oyuncak gibi ama bence çok kötü değil ben şu an memnunum Valorant'ta 100 150 FPS alıyorum grafikler orta.

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar kötü değil. Benim kasa Turbox monitörle beraber aldım 6100 TL'ye. GTA 5 kaldırıyor grafikleri tabii düşük yaparsınız. İşlemciyle bir sıkıntı çıkmadı ama işlemci çok eski yapıyorlar ve zaten diyorlar şu oyunu kaldırır bu oyuna kaldırmaz diye. Trendyol'dan soru cevaplara bakarsın ama mouse ve klavyesi çok kalitesiz kesinlikle alma bu ikiliyi oyuncak gibi ama bence çok kötü değil ben şu an memnunum Valorant'ta 100 150 FPS alıyorum grafikler orta.

2 yıl önceki konuya da şimdi yazmazsın be.

O konuda haklı olabilirsin benim Turbox sumda i5 9900F var.

9900F i5 mi var?

Öncelikle şunu söyleyeyim sistem toplama işlerinden pek anlamam uyumsuz veya kötü parçalar olmuş olabilir fakat yine de atayım dedim. 1340TL tutuyor kasa ve PSU hariç.

RAM DDR4 olmalı anakart DDR4 RAM destekler.

Geri
Yukarı