Turbox EBA canavarım nasıl olmuş?

Benim 4 GB RAM'li Q6600 işlemcili GT710 ekran kartlı tam bir EBA canavarım var. 1000 TL'ye bu sistemi nasıl topladın hocam valla PC'yi açasım bile gelmiyor sırf bu yüzden merak ettim, ben de yakınlarda bir sistem toplamayı düşünüyorum.

X3440 var ama onu takarsam fan değiştirmem gerekecek. RX 460 uyguna bulursam alacağım hem küçük hem de canavar. PSU da küçültüp taşınabilir bir şey yapacağım.
Msinin zamanında çanta gibi taşınabilen pcsi vardı o tarz birşeye dönüştürürseniz müthiş olur hocam ama işte voltajları evirme çevirme işi sıkıntılı olabilir belki

MSI'nin zamanında çanta gibi taşınabilen PC'si vardı o tarz bir şeye dönüştürürseniz müthiş olur hocam ama işte voltajları evirme çevirme işi sıkıntılı olabilir belki.

Evet o tarz PSU'lar pahalı kendim yapsam sürekliliğini sağlamak sıkıntı oluyor. Dönüştürücü kartlar uzun süre dayanmıyor. Laptopta oyun oynayamıyorum evdeki masaüstü de taşınmıyor onun için bunu kurdum. Çantaya atıp öğrenci evimde veya arkadaşlarda falan TV'ye bağlayıp pes, GTA, araba yarışı vs oynuyoruz.

Görüyorum ve artırıyorum gel vs :D

Dosya Ekleri

• 20230202_115443.jpg
    20230202_115443.jpg
    326,4 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı