Turbox GT1030 alınır mı?

Ucuza GT1030 kovaliyordum sonra 700TL'ye bu ilanı buldum. Benim monitörüm VGA ve bu Turbox karttada VGA girisi bulunuyor. Turbox'un kötü marka olduğunu biliyorum ama fiyatına göre alınır mı?

Kral 2. el al Turbox almaktan daha iyi olur hem de kaliteli marka alırsın. Bende VGA girişli monitör kullanıyordum ve dönüştürücü ile sıkıntısız kullandım.

Hocam önceden açtığım konuda bir arkadaş GT1030 ucu ucuna yeter demişti 750 Ti elimde kalmasın şimdi boşa para vermeyelim.

1030 dediğin kart 30W çekiyor zaten onu beslemeyecek PSU'yu at çöpe. 750 Ti 60W, RX460 75W çekiyor.

Kral 2. el al Turbox almaktan daha iyi olur hem de kaliteli marka alırsın. Bende VGA girişli monitör kullanıyordum ve dönüştürücü ile sıkıntısız kullandım.
Hocam zaten 2.el turbox

İşlemciniz nedir? Sıvı soğutma falan kullanmıyorsanız yetmesi gerekiyor. Sadece işlemcinin ve diğer parçaları bile katsan yine tüketeceği rakam belli.
Xeon X3440 stok fan.

Hocam zaten 2.el Turbox.

2 ay önce 1. el Turbox GT 1030'u 1K fiyata görmüştüm o ilana bakıyorsunuz sanmıştım kusura bakmayın hiç okumadım konuyu. Şimdi baktım 1K fiyatlara falan var GT 1030 2. el bence Turbox almak yerine onlardan alın. Benim de 300W PSU vardı ve 200 küsur watt çekiyordu. Ondan GT 1030 almıştım sizle benzer bir durumdaydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı