Turbox GTX 1050 Ti sistem neden çok ucuz?

Tamam hocam sen git oyun oynamak için 8.500 TL kazıklan. İstediğin oyunu oynayamayınca ağlarsın köşede. Arkadaşlar siz de yazmayın, enayi arkadaş dinlemiyor ki bizi. Ne yapsak fayda yok.
yav kuş kardeşim dinlemiyorum diye birşey demiyorum soruyorum öğrenmeye çalışıyorum sen mümkünse ötme

Ben bu ekran kartına pek güvenmiyorum bazı oyunlarda ekstra bozuk düşük FPS veriyor ve güncel teknolojilerden uzak. Tavsiyem bu fiyata güvenilir kaynaklardan 2. el toplanması. Zorlanırsa 3060 bile toplanabilir.

Bende 6600 veya 3060 tercih ediyorum kendi PC'mde de 6600 tercih ettim ama 11k para verip A750 almak çok çok iyi bence.

@Musteng Git al, bizden yardım isteme o zaman böyle saçma sapan cevaplar vereceksen. İleride PC bilgin olduğunda kafanı duvarlara vur da gülelim biraz. 10 yıllık işlemcinle iyi oyunlar hahahahaha.

Kendin de söylüyorsun bilmiyorum diye, sana berbat sistem diyoruz. Biliyormuş gibi bize laf söylüyorsun. Turbox sistem savunuyorsun bize.

Son düzenleme:
Nasıl ya GTX1050 Ti yazıyor ama bakınca

Bu çok iyi oldu ben ekran kartı nedeniyle buna yöneldim başka seçeneğim yok param da yok maalesef hatta bunu da karttan alacağım taksitle

Beş para etmez sisteme bu kadar bayılmayın. Bütçenizi belirterek bir sistem toplama yardım postu açın bakacağım konuya.

Tamam paşam al mıyım duvarlara bakarım artık ne yapacağım olum o zaman zaten gezme yeme içme yok bari oyun diyoruz od a anasının şeyi gibi

Dostum o kart 2. elde 1500TL bile değil. işlemci 10 yıllık, anakart çöp, RAM çöp, PSU çöp. O paraya bunu 2'ye katalyacak sistem alırsın. 1050 Ti da 7K falan değil.

Geri
Yukarı